Nerealu: makiažo guru rankos pavertė Gretą Lebedevą Holivudo diva

lebedeva pGreta Lebedeva. Foto: instagram.com/pashkis/

Praėjus mėnesiui po natūralaus grožio ambasadorės, buvusios grupės „Kitokios“ dainininkės Gretos Lebedevos ir imtynininko, Londono olimpinių žaidynių medalininko Aleksandro Kazakevičiaus vestuvių, ir vėl kalbama apie jas. Tiesa, šį kartą ne apie pačią santuokos ceremonija ar povestuvinę kelionę, o apie šventinį makiažą.

Makiažo guru Povilas Staniulionis tik dabar, praėjus mėnesiui, savo paskyroje socialiniame tinkle paviešino Gretos Lebedevos vestuvinio makiažo nuotrauką, kuri yra tokia įspūdinga, kad, ko gero, daugelį jo sekėjų privertė loštelėti atgal, įsižnybti sau į nosį ir paklausti savęs – ar tai, ką, jie mato nuotraukoje, iš tiesų yra Greta Lebedeva.

Šalies pramogų pasaulyje netrūksta makiažo žinovių ir tarp pačių dainininkių – koncertai, filmavimai, fotosesijos ar galų gale susitikimai su gerbėjais išmokė jas ir pačioms pasidaryti makiažus, ir padėti kitoms merginoms. Tačiau tai, ką sukūrė Povilas Staniulionis, iš tiesų yra kažkas magiško ir nerealaus – Greta Lebedeva atrodo lyg iš žurnalo viršelio nulipusi Holivudo karalienė. Žinoma, vestuvių proga moterys pageidauja išskirtinio makiažo, tačiau toks, kokį Gretai sukūrė Povilas Staniulionis, gėdos nepadarytų ir aukščiausios klasės pramogų industrijos atstovėms. „Nuostabu“, „Tobula“, „Nereali gulbė“ - tokiomis pagyromis ir makiažo autorių, ir jo modeliu tapusią nuotaką apibėrė internautai.

lebedevaGreta Lebedeva. Foto: instagram.com/pashkis/