Justės Arlauskaitės stilius: tiesiai į dešimtuką ar pro šalį?

jazzu pJustė Arlauskaitė. Foto: organizatorių.

Antradienio vakarą įžymūs šalies žmonės ir ryškiausi aktoriai susirinko į „Čiop Čiop“ kulinarinėje studijoje vykusią prodiuserių kompanijos „Videometra“ kuriamo daugiaserijinio istorinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinio – „Laisvės kaina. Partizanai“ – pristatymo šventę. Jau spalio 1 dieną LRT TELEVIZIJOS ekranuose pasirodysiančio filmo kūrėjai žymius šalies žmones sukvietė į renginį, kuriame ne tik vyko pirmosios serijos peržiūra, bet ir atskleista apie būsimas paminklo partizanams statybas.

Jau netrukus LRT ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Videometra“ sukurtas daugiaserijinis filmas primins apie praėjusio amžiaus viduryje vykusias tris okupacijas ir masinius trėmimus, holokaustą, terorą, bandymą fiziškai ir dvasiškai sugniuždyti Lietuvą. Kartu – ir apie šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones, kurie, nebijodami mirties, vieną ranką ištiesė žydams, o į kitą paėmė ginklą, kad apgintų Lietuvos laisvę.

2L6A0953Justė Arlauskaitė. Foto: organizatorių.

Tarp gausaus būrio susirinkusiųjų buvo galima pastebėti ne tik filme vaidinusius J. Arlauskaitę-Jazzu, Andrių Paulavičių, Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę, Tomą Erbrėderį, Darių Petkevičių, Mykolą Vildžiūną, Julių Žalakevičių, Marių Repšį, televizijos filmo režisierių Saulių Balandį, bet ir kitus žymius šalies aktorius bei garsenybes. Renginyje apsilankė laidų vedėja Eglė Daugėlaitė, prodiuseris Rolandas Skaisgirys su žmona, laidų vedėja ir kūrėja Vaida Skaisgirė, prodiuseris Lauras Lučiūnas ir kt.

Filme „Laisvės kaina. Partizanai“ laukia ne tik žiūrovų jau pamėgtų Marcelės Kubiliūtės (akt. Toma Vaškevičiūtė), Prano Kuktos (akt. Marius Repšys), bet ir naujų herojų nuotykiai ir žygdarbiai.

Daugiausia fotoreporterių dėmesio, žinoma, susilaukė dainininkė Justė Arlauskaitė, kuriai buvo patikėtas garsios ir prieštaringai vertinamos poetės Salomėjos Nėries vaidmuo. Justė tikrai neliko šešėlyje – pasipuošusi juodos spalvos drabužių ansambliu ji itin traukė akių žvilgsnius, tačiau šį kartą, priešingai nei vasaros pabaigoje vykusiame LRT sezono atidaryme, sulaukė įvairių vertinimų: vieni gyrė jos pasirinkimą, kiti kuždėjosi, kad laisvai krentantys drabužiai aksominio balso savininkei ne itin tinka.

2L6A0997Justė Arlauskaitė. Foto: organizatorių.