Naujoji Justės Arlauskaitės šukuosena: komplimentai pasipylė kaip iš gausybės rago

 juste sukuosenaJustės Arlauskaitės šukuosena: dabar ir prieš kelias savaites (dešinėje). Foto: facebook.com/jazzumusic ir glossy.lt

Viena populiariausių ir sėkmingiausių Lietuvos dainininkių Justė Arlauskaitė visada pasižymėdavo skoningu įvaizdžiu – nors pastaruoju metu šalies pramogų versle vėl tapo madinga pliekti skoniui nusižengusiais garsenybes, Justė niekada nepatekdavo į jų kritikos akiratį. Tačiau jos naujoji šukuosena privertė aiktelėti ir jos draugus, ir gerbėjus.

Pasibaigus vasarai Justė Arlauskaitė vėl gana dažnai pasirodo įvairiuose renginiuose ir kone kiekvieną kartą pažymimas jos sugebėjimas pasirinkti nepriekaištingą drabužių ansamblį. Dabar gi Justė žengė kitą žingsnį – artėjant „X Faktoriaus“ sezonui nusprendė kiek pakoreguoti savo šukuoseną, o rezultatu pasidalino savo paskyroje socialiniame tinkle.

Pati Justė savo šukuoseną, kurią jai sukūrė jos geras bičiulis Mantas Tautvaišas, pavadino „geriausia, kokią tik esu turėjusi“. Ir panašu, kad iš tiesų – tokia kiek padykusi, vėjavaikiška šukuosena iš tiesų neblogai perteikia ir dainininkės charakterį ir jos požiūrį į ją supančią aplinką: vėjų, kurie suvėlė jos plaukus, netrūksta ir realiame gyvenime.

Panašu, kad tokia smagi, gaivi šukuosena tirpdo ne tik jos gerbėjų, bet ir draugų širdis. „Žiauriai gerai“, „tu atrodai kaip iš katalogo“, „nerealiai“, „super“ - tokie ir panašūs komplimentai pylėsi kaip iš gausybės rago.