Tai bent nuotaka! Greta Lebedeva pasipuikavo svaiginančiomis kūno linijomis

lebedeva pGreta Lebedeva. Foto: instagram.com/greta.lebedeva/

Rugpjūčio pabaigoje už savo mylimojo, imtynininko Aleksandro Kazakevičiaus (jis 2012 metų Londono olimpiadoje iškovojo bronzos medalį) ištekėjusi buvusi merginų popgrupės „Kitokios“ dainininkė, o dabar asmenine trenere dirbanti Greta Lebedeva, mėgaujasi medaus mėnesiu.

Jaunavedžių porelė pačiu laiku pakėlė sparnus iš Lietuvos – lietaus debesimis nuklotą gimtinę iškeitė į saulėtąją Graikiją. Ir kaip šioje šalyje, kur vasaros sezonas tęsiasi kur kas ilgiau, galima apsieiti be pasisėdėjimų prie baseino krašto ar pasivaikščiojimų Viduržemio jūros pakrante?

27 metų Greta Lebedeva – ne iš tų moterų, kurios savo gyvenimą aklinai slėptų po tamsiomis užuolaidomis ir nesidalintų spalvingais vaizdeliais iš savo gyvenimo. Tad ir viešėdama Graikijoje ji nusprendė savo nemažam būriui gerbėjų, jos gyvenimą sekančių socialinių tinklų pagalba, keliais kadrais papasakoti apie savo ir jos mylimojo povestuvinę kelionę.

Top! Kaip linksminasi kaunietės: sukaktuvininkei įteikė apatines kelnes (fotoreportažas)

Top! Mamomis tapusios seserys Puzaraitės: mes pavydime sau tokio gyvenimo

Žinoma, be nuotraukų prie istorinių paminklų, Greta neatsispyrė pagundai pademonstruoti ir savo nepriekaištingas kūno linijas – vaizdeliai, kuriuose ji įsiamžino dėvėdama tik maudymosi kostiumėlį, sulaukė kur kas didesnės ir karštesnės gerbėjų reakcijos nei nuotraukos prie Akropolio. Tačiau tuo stebėtis turbūt nereikėtų – pramogų pasaulyje kūno kultas niekada neprarado populiarumo. 

lebedeva 1Greta Lebedeva. Foto: instagram.com/greta.lebedeva/

lebedeva 2Greta Lebedeva. Foto: instagram.com/greta.lebedeva/