Karštos Neringos Šiaudikytės asmenukės nurungtų ir amerikiečių pupytes

siaudikyte pNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

Prasidėjęs kalendorinis ruduo dar labiau privertė apniukti Lietuvos gyventojų veidus – negana to, kad praėjusi vasara buvo itin lietinga, panašu, kad kritulių nestokos ir rugsėjo mėnesį.

Tačiau ne visiems lemta spintose ieškoti šiltų striukių ir gūžtis nuo šalto vėjo gūsio – vis dažniau į Ameriką besidairanti buvusi „Naujųjų pupyčių“ dainininkė Neringa Šiaudikytė anapus Atlanto džiaugiasi Kalifornijos saule ir nepriekaištingu oru. Savo paskyrose socialiniuose tinkluose dainininkė pasidalino keliomis karštomis nuotraukomis, kuriose demonstruoja savo idealias kūno linijas – nesunku nuspėti, kad tokie kadrai sulaukė ne tik komplimentų, bet ir pavydo. Ir tai galima suprasti – lietingas rugsėjis Lietuvoje neatrodo taip žavingai kaip Kalifornijos dangus be jokio debesėlio.

Top! Dekoravimo guru tapusi Inga Budrienė: „Streso šią vasarą tikrai pakako“

Top! Edita Mildažytė nustebino kabareto dainininkės įvaizdžiu

„Aš dar nepasiruošusi rudeniui“, - po savo nuotraukomis brūkštelėjo Neringa, kurią šiandien būtų galima drąsiai pakrikštyti karščiausia Lietuvos rugsėjo mėnesio moterimi. Kas žino, galbūt, jei tik N.Šiaudikytei pavyks prasibrauti į Amerikos popkultūros rinką (o tai padaryti yra labai sudėtinga), galbūt dažniau išvysime seksualumu trykštančios lietuvaitės fotosesijas – visgi šviesiaplaukė, efektingų kūno formų Neringa Šiaudikytė niekuo nenusileidžia amerikiečių pupytėms.

siaudikyte antraNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

siaudikyte bikinNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

siaudikyte visaNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/