Vita Jakutienė žengė paskui skandalą sukėlusią Viktoriją

jakutiene pVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Po to, kai praėjusią savaitę stilistė Viktorija Šaulytė LRT sezono atidarymo šventėje ant raudono kilimo žengė demonstruodama itin gilią iškirptę, ir žiniaskaidoje, ir socialiniuose tinkluose, ir pramogų pasaulyje kilo didelis triukšmas – drąsų ir seksualų stilių pademonstravusi mergina šimtą kartų buvo nuteista ir tiek pat kartų išteisinta.

Rizika, matyt, pasiteisino – Viktorija Šaulytė iš karto iššovė į A lygai priklausančių Lietuvos įžymybių sąrašą, ir tik jei toliau sugebės išlaikyti jai skiriamą dėmesį, turi visus šansus išsilaikyti čia ilgus metus.

pupyte vidujeVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Galima tik nuspėti, kad toks Viktorijos žingsnis savotiškai įkvėpė ir kitas garsenybes. Štai buvusi „pupytė“, o dabar savo butike „Dolce Vitta“ šeimininkaujanti Vita Jakutienė, praėjus vos kelioms dienoms po Viktorijos Šaulytės sukelto šurmulio, savo paskyroje socialiniame tinklapyje pademonstravo ne mažiau seksualų įvaizdį. Trijų atžalų mama įsiamžino asmenukėje, kurioje ji vilki suknelę, ne tik galingai atidengiančia krūtinę, bet ir pasižyminčia efektinga prarėža – tokia, kad būtų galima pasigrožėti ir motes kojomis.