Melsva suknele pasipuošusi Jolanta Paulauskienė – lyg gaivi jūros banga

jolanta pArtūras Paulauskas su Jolanta Paulauskiene. Foto: glossy.lt

Antradienį į sostinės Valdovų rūmų kieme surengtą LRT televizijos naujojo sezono pristatymą sugužėjo didelis būrys, tarp jų buvo galima išvysti ir dar visai neseniai savo politiniu svoriu garsėjusį politiką Artūrą Paulauską, prieš keliolika metų tik per plauką netapusiu Lietuvos prezidentu. Dabar gi jį renginiuose galima išvysti ne taip jau ir dažnai, tačiau LRT, kur savo laiku dažnai svečiuodavosi, sezono atidarymo šventės politikas praleisti negalėjo.

Gausiai susibūrusius fotoreporterius turbūt labiau domino ne A.Paulauskas, o jo sutuoktinė Jolanta Paulauskienė, taip ir netapusi pirmąja šalies ponia. Tačiau moteris buvo atradusi save kitoje veikloje – ji dalyvavo ne viename populiariame televizijos šou, ir taip užsitarnavo fotografų itin mėgstamos moteris vardą.

Edita Mildažytė nustebino kabareto dainininkės įvaizdžiu

Trumpas švarkelis subtiliai išryškino Vaidos Skaisgirės seksualumą

45 metų J. Paulauskienė dar prieš kelerius metus stebindavo savo nuolat besikeičiančių įvaizdžių kaita – apie jos besikeičiančias šukuosenas ir plaukų spalvas vos spėjo rašyti populiarūs interneto portalai. Dabar gi devyniolika metų už savo sutuoktinį jaunesnė moteris grįžo prie klasikos – ilgokų šviesių plaukų.

Melsva suknele vilkinti šviesiaplaukė moteris atrodė išties žaviai – nors ant raudono kilimo visada yra laukiami drąsūs, ekstravagancijos nebijantys žmonės, tačiau jiems ne visada pavyksta neperlenkti lazdos. O štai Jolanta Paulauskienė pasirinko santūrų, gaivų (kiek primenantį jūros bangą) stilių ir nė kiek neprašovė pro šalį – jai komplimentus barstė ir mėgstantieji labiau ekstravagantišką įvaizdį. 

IMG 3991Artūras Paulauskas su Jolanta Paulauskiene. Foto: glossy.lt

IMG 3994Artūras Paulauskas su Jolanta Paulauskiene. Foto: glossy.lt