Karštis ant raudono kilimo – lietuvių stilistės iškirptė vertė iš kojų

saulyte pViktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt

Vasaros pabaiga-rudens pradžia šalies pramogų pasaulyje pažymima naujais televizijų sezonų atidarymų vakarėliais. Ir nors ilgus metus didžiąją dalį žiniasklaidos dėmesio kreditų susirinkdavo didieji komerciniai kanalai LNK ir TV3, panašu, kad šiais metais triumfuos LRT televiziją.

Į antradienio vakarą Valdovų rūmuose surengtą sezono atidarymo šventę suplaukė šimtai kviestinių svečių, tarp kurių buvo galima išvysti ir ne vieną puikiai ne tik iš televizijos laidų, bet ir žurnalų puslapių pažįstamą veidą. Tačiau šį kartą ant raudono kilimo didžiausio fotoreporterių dėmesio sulaukė ne LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius, ir net ne A lygai priklausančios įžymybės, o stilistė Viktorija Šaulytė.

Top! Elegantiška Vaidos Skaisgirės suknelė išryškino jos figūros linijas

Tai bent mamytė: antros atžalos susilaukusi E.Valančiūnienė kaip magnetas traukė dėmesį

Kartu su Joringiu Šatu kūrybiniam stilistų duetui „Ša-Ša“ priklausanti mergina ilgam prisimins rugpjūčio 29-ąją – tiek kalbų, apkalbų ir įvairių portalų bei leidinių dėmesio ji dar nebuvo sulaukusi, nors ne viename renginyje yra demonstravusi gana ekstravagantiškus drabužius. Tačiau šį kartą jos įvaizdis pranoko viską – Viktorija, kurią lydėjo jos kūrybos partneris Joringis Šatas, ant raudono kilimo žengė vilkėdama baltų kelnių ir tokios pačios spalvos munduro derinį, kurio pagrindine, smogiančia detale tapo itin gili iškirptė. Nors paprastai LRT vakarėliuose svečiai stengiasi atrodyti gana santūriai, šį kartą Viktorijos seksualumas tiesiog veržėsi per iškirptės kraštus ir priversdavo atsisukti net ir garbius džentelmenus – sniego karalienės įvaizdį pasirinkusios V. Šaulytės tiesiog nebuvo įmanoma nepastebėti.

Fotoreporterių atakuojama moteris, glossy.lt portalo tuoj pat pakrikštyta XXI amžiaus Barbora Radvilaite, neatrodė sutrikusi ir mielai demonstravo savo iš kojų verčiantį įspūdį. Ko gero, ant raudono kilimo dabar negreitai išvysime ką nors karštesnio.

IMG 4190Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas. Foto: glossy.lt

IMG 4196Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas. Foto: glossy.lt

IMG 4209Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas. Foto: glossy.lt

IMG 4221Viktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt

IMG 4622Viktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt

IMG 4627Viktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt

IMG 4632Viktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt

IMG 4652Viktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt

IMG 4664Viktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt

IMG 4667Viktorija Šaulytė. Foto: glossy.lt