„Ledi diena“ Raseiniuose: Daina Bosas stulbino savo įvaizdžiu

bosas pDaina Bosas. Foto: www.instagram.com/dainabosas/

Jau daugelį metų Anglijoje vykstančios „Royal Ascot“ žirgų lenktynės, kurių viena svarbiausių dalių yra „Ledi diena“ (tuomet į lenktynes suguža daugybė skrybėlaitėmis pasipuošusių dailiosios lyties atstovų), rado atgarsį ir Lietuvoje – šį šeštadienį elegantiškas damas buvo galima išvysti ir Raseinių rajone įsikūrusiame hipodrome surengtose žirgų lenktynėse.

Kol kas „Ledi dienos“ tradicija dar tik kuriama – jei tik organizatoriams pakas ūpo tai gali virsti į smagų garsių ir elegantiškų damų pasibuvimą gryname ore, stebint azartiškas lenktynes.

Viena pirmųjų Lietuvos garsenybių, pritarusiai šiai iniciatyvai tapo Daina Bosas. Moteris savo paskyrose socialiniuose tinkluose paviešino tokią nuotrauką, jog daugelis jos sekėjų liko apstulbę. Nors uostamiesčio verslininko Antano Boso sutuoktinė visada garsėjo elegancija ir geru skoniu, tačiau tokio jos įvaizdžio dar neteko regėti.

Top! „Ledi diena“ Raseiniuose: Daina Bosas stulbino savo įvaizdžiu

Top! Selas oficialiai pristatė savo naująją pasiją

Dizainerė Aina Zinčiukaitė pasistengė iš peties – melsvai pilko atspalvio suknelė ir prie jos priderinta tokių pačių spalvų įmantri skrybėlaitė taip tiko Dainai Bosas, jog ji skirti komplimentai pasipylė lyg iš gausybės rago. Galima neabejoti, jog taip atrodanti moteris sužėrėtų ir „Roayl Ascot“ žirgų lenktynėse. 

bosasDaina Bosas. Foto: www.instagram.com/dainabosas/