Trumpas švarkelis subtiliai išryškino Vaidos Skaisgirės seksualumą

vaida pVaida Skaisgirė. Foto: glossy.lt

Penktadienio vakarą sostinės „Siemens“ arenoje viena populiariausių Lietuvos televizijų TV3 pažymėjo naujo sezono pradžią. Šį kartą kviestiniai svečiai buvo pakviesti į VIP ložę, kur jų laukė tradicinė fotosienelė, vaišės ir Lietuvos krepšinio rinktinės išlydėtuvių mačas su Ispanija.

Tiesa, šį kartą garsenybių, pažįstamų iš žurnalų viršelių, būrys nebuvo gausus ir juo labiau – ne toks spalvingas kaip garsių dizainerių kolekcijų pristatymuose ar madingų kavinių atidarymuose. Tad kai fotografų akiratyje pasirodė Vaida Skaisgirė, ložė net suošė – savo sutuoktinio, prodiuserio Rolando Skaisgirio lydima moteris atrodė pritrenkiančiai.

Televizijos laidų vedėja pasipuošė trumpu raudonu švarkeliu, prie kurių priderino ilgaaulius aukštakulnius, o kaip vieną svarbiausių aksesuarų pasirinko „Prada“ rankinę. Subtiliai išryškintas seksualumas, žinoma, neliko nepastebėtas – Vaida tiesiog buvo apgulta fotoreporterių, o ne vienas vakarėlio svečias vis dirsčiojo į fantastiškai atrodančią vakarėlio karalienę.

1Rolandas Skaisgirys ir Vaida Skaisgirė. Foto: glossy.lt

2Rolandas Skaisgirys ir Vaida Skaisgirė. Foto: glossy.lt

3Vaida Skaisgirė. Foto: glossy.lt

4Vaida Skaisgirė. Foto: glossy.lt

6Vaida Skaisgirė. Foto: glossy.lt