Tai bent mamytė: antros atžalos susilaukusi Eglė Valančiūnienė kaip magnetas traukė dėmesį

egle pEglė Valančiūnienė. Foto: glossy.lt

Penktadienio vakarą sostinės „Siemens“ arenoje grūmėsi Lietuvos ir Ispanijos krepšinio rinktinės. Nors aikštėje buvo galima išvysti ne vieną krepšinio milijonierių, daugelio fotografų objektyvai krypo ir į pirmąją eilę, kur paprastai būna įsitaisiusios nemenko kalibro garsenybės. Šį kartą kovą dėl labiausiai fotografuojamo krepšinio rungtynių žmogaus nesunkiai laimėjo Eglė Valančiūnienė – Lietuvos rinktinės vidurio puolėjo Jono Valančiūno sutuoktinė.

Rugpjūčio pradžioje Eglė susilaukė antrojo sūnelio Tauro, tad jos pasirodymas „Siemens“ arenoje sulaukė didžiulio susidomėjimo – nedažnai krepšininkų žmonos, praėjus vos trims savaitėms po gimdymo, jau ateina palaikyti savo sutuoktinių oranžinio kamuolio kovose.

Top! Trumpas švarkelis subtiliai išryškino Vaidos Skaisgirės seksualumą

Top! „Ledi diena“ Raseiniuose: Daina Bosas stulbino savo įvaizdžiu

Puikiai atrodanti Eglė Valančiūnienė į varžybas atėjo su savo pustrečių metų pirmagimiu Jonuku ir aktyviai palaikė Joną Valančiūną, kuris šiose varžybose rungtyniavo lyg ant sparnų.

29 metų žavi moteris akį traukė ir savo jaunatvišku džinsiniu stiliumi, prie kurio priderino blizgančius sportinius batelius ant platformų.

Pasibaigus varžyboms Eglę katu su Jonu buvo galima išvysti ir naujo sostinės sporto baro „Hooters“ atidaryme. Čia jiems draugiją palaikė ir Indrė Stonkuvienė, kurios sutuoktinis Mantas Stonkus vedė sporto baro atidarymo vakarėlį. 

IMG 2527Eglė Valančiūnienė. Foto: glossy.lt

IMG 2530Eglė Valančiūnienė. Foto: glossy.lt

IMG 2699Jonas Valančiūnas, Eglė Valančiūnienė ir mažasis Jonukas. Foto: glossy.lt

IMG 2740Eglė Valančiūnienė. Foto: glossy.lt

IMG 2952Indrė Stonkuvienė ir Eglė Valančiūnienė. Foto: glossy.lt

IMG 2965Jonas Valančiūnas, Eglė Valančiūnienė ir Indrė Stonkuvienė. Foto: glossy.lt

valanciunineEglė Valančiūnienė. Foto: glossy.lt