„Gelbėtoja“ Natalija Bunkė: tokios figūros pavydėtų ir Pamela Anderson

bunke pNatalija Bunkė. Foto: instagram.com/natalija_bunke/

Ar gali Lietuvos grupės YVA gražuolė Natalija Bunkė ir Amerikos pramogų industrijos ikona Pamela Anderson turėti ką nors bendro? Na taip, šviesūs plaukai, garsūs vyrai, fotoreporterių dėmesys...Tačiau vargu ar kas įsivaizdavo, kad Natalija gali pabandyti tapti gelbėtoja – taip, ta pačia vilkinčią raudona aptempta maudymosi kostiumėlį, kokį „Gelbėtojuose“ vilkėjo Pamela Anderson.

Nuo tų įsimintinų kadrų nutekėjo daug laiko, o pati Pamela Anderson šiemet atšventė penkiasdešimtmetį, tačiau jos, kaip gelbėtojos įvaizdis, ko gero, popkultūroje paliko tokį patį pėdsaką kaip ir išdykėliškai aukštyn kylantis Marilyn Monroe sijonėlis.

Top! Žaismingas Vaidos Skaisgirės įvaizdis: tiesiai į dešimtuką ar pro šalį?

Top! Sunku patikėti: 51 metų rusų rašytojos asmenukės verčia iš kojų

Ir štai baigiantis vasarai Natalija Bunkė savo paskyroje socialiniame tinklapyje pasidalino vaizdeliu, kuris akimirksniu ne vieną „Gelbėtojų“ faną privertė nubraukti sentimentalią ašarą – nuotaikingoje asmenukėje įsiamžinusi Natalija privertė prisiminti ir smėlėtą Kalifornijos paplūdimį (o juk mūsiškis ne prastesnis), ir Pamelos Anderson kultą, ir kultinį serialą. Beje, reikia pažymėti, kad „gelbėtojos“ maudymosi kostiumėlis Natalijai ypač tinka ir dainininkė niekuo nenusileidžia (o jei atvirai – atrodo dar geriau) Pamelai Anderson. Galbūt tai ženklas, kad artėjančiame televizijų sezone Nataliją išvysime kokiame nors žaismingame projekte? 

bunke vidujeNatalija Bunkė. Foto: instagram.com/natalija_bunke/