Išvydę maudymuką vilkinčią Eveliną Young gerbėjai neteko amo: tu esi undinėlė

evelina pEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Amerikoje prieš kelerius metus įsikūrusi lietuvių dainininkė Evelina Young vis labiau didina savo gerbėjų, sekančių jos gyvenimą socialinių tinklų pagalba, armiją. Tik ne dainų, o spalvingų nuotraukų pagalba.

Panašu, kad dainininkė, kuri dar visai neseniai buvo vadinama viena didžiausių Lietuvos popmuzikos vilčių, vis stipriau jaučiasi kitame šou pasaulio sektoriuje. Evelina visada galėjo pasigirti savo figūra – liekna ilgaplaukė lietuvaitė didelėmis svajoklės akimis ir anksčiau kaip magnetas traukdavo fotografų dėmesį, tačiau dabar, galima drąsiai teigti, jos grožis atsiskleidė visapusiškai. Ir nežinia, ką dėl to reikėtų „kaltinti“ - ar rūpestingąjį jos sutuoktinį Adamą Youngą, ar šiltą Kalifornijos klimatą, o gal nutolimą nuo lietuviško mados „kaip turiu rengtis ir atrodyti“ standartų?

Top! Sunku patikėti: 51 metų rusų rašytojos asmenukės verčia iš kojų

Top! Nesumeluotas stilius: kaip gatvėje atrodo Jurga Anusauskienė?

Evelina Young yra viena iš tų moterų, kurioms tinka viskas, o stiprioji lytis, žinoma, labiausiai dievina nuotraukas, kuriose lietuvaitė vilkti tik maudymosi kostiumėlius, dar labiau išryškinančias jos kūno linijas. Štai ir dabar, savo paskyroje publikavusi nuotrauką, kurioje ji vilki „NAKD“ rusvą, aplikacijomis papuoštą monokinį, jauna moteris akimirksniu buvo apipilta komplimentais. „Princesė“, „undinėlė“ - jos figūra ir grožiu susižavėję gerbėjai dainininkei negailėjo šiltų žodžių. 

evelina vidujeEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/