Žaismingas Vaidos Skaisgirės įvaizdis: tiesiai į dešimtuką ar pro šalį?

skai pVaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

Kaskart savo įvaizdžiais nustebinanti TV3 projekto „2 barai“ vedėja Vaida Skaisgirė ir vėl traukė žiūrovų akis – šįkart moteris apsivilko žaismingą ir vasarišką derinį.

Kiekvienam šios vasaros sekmadieniui prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė ir laidų vedėja V. Skaisgirė ruošiasi ypač kruopščiai ir iki detalių suderiną visas smulkmenas. Todėl neišimtis, kad ir šį kartą jos žavesio nepastebėti buvo neįmanoma.

Tiesioginėms „2 Barai“ išlikimo transliacijoms V. Skaisgirę kas kartą puošia šios srities profesionalai – drabužiais pasirūpina įvairūs dizaineriai, o įvaizdį įgyvendina ir užbaigia kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė.

Projekto ketvirtfinaliui V. Skaisgirė pasirinko dizainerės Airidos Skrickienės kurtą dailias kojas atidengiantį ryškios žalios spalvos sijoną, ilgus tamsios alyvų spalvos batus ir jaunatviškus „Party animal“ marškinėlius.

„Šiam sekmadieniui Vaidai vėl parinkome žaismingą įvaizdį. Praėjusį sekmadienį ji buvo labai elegantiška, tad šį kartą vėl norėjosi truputį pažaisti spalvomis ir siluetais“, - sakė stilistai V. Šaulytė ir J. Šatas.

aaaz18 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

aaaz19 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

aaaz20 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

aaaz21 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

aaaz22 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas