K. Krivickas pasidžiaugė bikinį vilkinčia žmona: vasara karšta, bet Jurgita - karštesnė

krivickas pKristupas Krivickas. Foto: facebook.com/krivickas.kristupas

Buvęs garsus žurnalistas bei televizijos laidų prodiuseris Kristupas Krivickas, ne taip seniai nesėkmingai bandęs patekti į Seimą, pastaruoju metu itin didelį dėmesį skiria savo šeimai – pastaraisiais mėnesiais jo paskyra socialiniame tinkle tiesiog mirgėte mirga idiliškais šeimyniniais vaizdeliais.

Ilgus metus savo profesinei veiklai skyręs K. Krivickas puikiai supranta, kad tokių aukštumų nebūtų pasiekęs be savo sutuoktinės Jurgitos, su kuria susilaukė keturių atžalų. Galbūt todėl ne vienas įrašas socialiniame tinkle ir skirtas jai.

Top! Evelina Young Kalifornijos paplūdimyje: kūno linijos užima kvapą

Top! A. Voločkovos šou tęsiasi: su megztu maudymosi kostiumėliu – nei nuoga, nei apsirengusi

Beje, Kristupas ne tik negaili jai šiltų žodžių, bet ir publikuoja jos nuotraukas, kurios įrodo, jog Jurgita Krivickienė yra išlaikiusi nepriekaištingas kūno linijas. Net ir kur kas jaunesnės merginos, jei tik būtų rengiamas „Mis Bikini“ konkursas, galėtų tokio kūno pavydėti J.Krivickienei.

„Taip, vasara šiandien karšta, bet Jurgita karštesnė. Delfis va rašo, kad subtiliai pagyriau žmoną. Šiaip jau ji tikrai verta ir ne tokių subtilių pagyrimų. Didžiuojuosi ja ir sakau – man mano žmona gražiausia moteris pasaulyje. Ir, žinoma, pati geriausia mūsų keturių mylimiausių vaikų mama visatoje. Mylėkite savo žmonas ir Jūs, jeigu yra už ką. Ir sakykite komplimentus – padeda“, - savo paskyroje įkvepiančius žodžius, iliustruotus pribloškiančia sutuoktinės, vilkinčios tik maudymosi kostiumėlį, nuotrauka brūkštelėjo K. Krivickas.

krivickomilfJurgita Krivickienė. Foto: facebook.com/krivickas.kristupas