Vaida Skaisgirė pademonstravo gundantį įvaizdį

skaisgire pVaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyko karščiausio vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova, po kurios paaiškės, kurie du dalyviai neteks teisės kovoti dėl nugalėtojo vardo ir pagrindinio prizo – žvaigždės kontrakto. Kaskart savo netikėtais įvaizdžiais stebinanti laidos vedėja Vaida Skaisgirė susirinkusiųjų akį traukė ir šįkart – pasipuošė itin gundančiu deriniu.

Kiekvienam vasaros sekmadieniui V. Skaisgirė ruošiasi ypač kruopščiai. Nors savo įvaizdžiais prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė ir laidų vedėja nustebino jau ne kartą, šį kartą moters žavesio nepastebėti buvo neįmanoma.

Top! Nesumeluotas stilius: kaip gatvėje atrodo Jurga Anusauskienė?

Top! Vita Jakutienė privertė aiktelėti: atrodė tarsi XXI amžiaus Barbora Radvilaitė

Tiesioginėms „2 Barai“ transliacijoms V. Skaisgirę nuolat puošia šios srities profesionalai. Jos drabužiais pasirūpina įvairūs dizaineriai ir kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – stilistai Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė. Šiai išlikimo kovai V. Skaisgirė pasipuošė vieno žinomiausių Lietuvos dizainerių kūriniu. Laidos vedėja vilkėjo Roberto Kalinkino kurtą elegantišką, tačiau itin gundantį ir krūtinę išryškinantį kostiumėlį – plačias baltas kelnes ir garstyčių spalvos korsetą bei įspūdingus Natali de Lyrik auskarus.

„Praėjusį sekmadienį surizikavome ir pasirinkome ekstravagantišką įvaizdį, todėl šįkart norėjome grįžti prie Vaidos mėgstamos elegancijos. Tam labai tiko šio dizainerio kūriniai“, - sakė stilistas J. Šatas.

aaag1 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

aaag2 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

aaag3 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

aaag4 1 of 1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas