Evelina Young Kalifornijos paplūdimyje: kūno linijos užima kvapą

evelina pEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Šią besibaigiančią vasarą dainininkė Evelina Young gali drąsiai pažymėti su pliuso ženklu. Nors prieš kelerius metus Amerikoje apsistojusi ir čia muzikos aukštumų bandanti siekti lietuvaitė kol kas didesniais pasiekimais šioje srityje negali pasigirti, tačiau jos gerbėjų armija auga sulig kiekviena diena.

Evelina Young save labai sėkmingai realizavo kiek kitoje srityje, apie kurią, dar gyvendama Lietuvoje, matyt nė nepagalvodavo. Jos nuotraukos, publikuojamos socialiniuose tinkluose, kaskart sulaukia vis didesnio dėmesio – ir ne tik lietuviškos auditorijos, dar puikiai prisimenančios ir mėgstančios jos dainas. Žingsnis po žingsnio Evelina vis labiau veržiasi į mados pasaulį ir kai kurie butikai jai jau patiki reklamuoti savo drabužius.

Šį kartą 27 metų moteris Ramiojo vandenyno pakrantėje pristatė jos kūno linijas puikiai išryškinantį monokinį – į vandenyno deivę įsikūnijusi Evelina atrodė taip nuostabiai, jog susižavėjimo pilnų komentarų neteko ilgai laukti. „Kerinti“, „graži“, „tobula“ - tai tik dalis epitetų, kuriai gintaro šalies gražuolei skyrė internautai.

Jei Evelina Young ir toliau publikuos tokio fatališko grožio nuotraukas, panašu, kad jos gerbėjų armija (šiandien „Instagram“ tinkle jai jau priklauso 38 tūkst. sekėjų) gali įspūdingai išaugti. 

evelinaEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/