Inga Stumbrienė sužėrėjo Šventojoje: maudymosi kostiumėlis išryškino tobulą kūną

stumbriene p

Nors prieš akis – dar trys savaitės vasaros, tačiau panašu, kad jau dabar galime skelbti, kas tapo šių metų šiltojo sezono bikini deive – Lietuvos įžymybe, savo socialinių tinklų paskyrose uoliausiai demonstravusią maudymosi kostiumėlius ir kūno linijas.

Galbūt kiek ir keista, tačiau šį kartą niekas negalėjo prilygti Ingai Stumbrienei ir jos maudymosi kostiumėlių kolekcijai. Du vaikus auginanti 33 metų moteris pastaruoju metu išgyvena tikrą pakilimą – ji kviečiama demonstruoti kolekcijas, vakarėliuose yra tiesiog medžiojama fotografų, o štai dabar ir tapo vasaros sezono karščiausia moterimi.

Su didžiąją Ingos Stumbrienės maudymosi kostiumėlių kolekcija buvo galima susipažinti per jos atostogas tolimojoje Malaizijoje – prieš kelias savaites jos paskyra socialiniame tinkle tiesiog lūžo nuo moteriško grožio gerbėjų, vis užsukdavusių pasižiūrėti, kokį gi maudymosi kostiumėlį šiandien demonstruoja I. Stumbrienė.

Top! Vita Jakutienė privertė aiktelėti: atrodė tarsi XXI amžiaus Barbora Radvilaitė

Top! A. Voločkovos marškinėliai nepaliko vietos fantazijai

Atostogos Malaizijoje baigėsi, tačiau maudymosi kostiumėlių kolekcija – ne. Laimei, ir Lietuvoje būna karštų dienų – pasinaudojusi kaitria rugpjūčio saule ponia Inga nuvyko į Šventąją, kur lietuviško paplūdimio smėlio ir vasariškų debesų fone dar kartą pademonstravo savo kūno linijas, pridengtas tik raudonu maudymosi kostiumėliu. Reikia pažymėti, kad lietuviškame pajūrio peizaže Inga Stumbrienė atrodo dar gražesnė nei egzotiškosios Malaizijos paplūdimiuose. 

stumbriene 1Inga Stumbrienė Šventojoje. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

stumbriene 2Inga Stumbrienė Šventojoje. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

stumbriene 3Inga Stumbrienė Malaizijoje. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

stumbriene 4Inga Stumbrienė Malaizijoje. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/