Vita Jakutienė privertė aiktelėti: atrodė tarsi XXI amžiaus Barbora Radvilaitė

jakutiene pVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Buvusi „pupyčių“ grupės dainininkė, nuolat į įvairias skandalingas istorijas patekdavusi Vita Jakutienė, panašu, pastaraisiais mėnesiais stengiasi savo gyvenimo horizontuose nubrėžti naujas linijas. Žiniaskaidoje nebepasirodo straipsnių apie kriminalinio pasaulio vyrus ir jų santykius su dainininke, „Naujosios pupytės“ jau prieš kurį laiką pakeitė ir pavadinimą, ir grupės sudėtį, o pati Vita pastaruoju metu savo dėmesį skiria ne tik trijų atžalų auklėjimui, bet ir naujam verslui.

Jos įkurtas „Dolce Vitta“ butikas skaičiuoja dar tik pirmąsias veikimo savaites, tad spręsti, ar šis žingsnis buvo sėkmingas, kol kas anksti. Kol kas aišku tik tiek, kad dainininkei dabar netrūksta ne tik žiniasklaidos (tiesa, jos dėmesiu ji niekada negalėjo skųstis, tačiau šį kartą jis visiškai kitoks), bet ir madisčių dėmesio, kurios sužavėtos Vitos Jakutienės siūlomais drabužių deriniais, naujame butike mielai atveria savo pinigines.

Top! Neringa Šiaudikytė kaitina kraują: bikini kūnas – lyg iš katalogo

Top! Kitokia Asta Valentaitė: rafinuotos atostogų nuotraukos sužavės ne vieną

Modelių savo siūlomiems drabužiams moteris neieško – dailia, išlaikyta figūra galinti pasigirti moteris puikiai žino, kad ji pati bus geriausia savo butiko reklaminiu veidu. Nuotraukas su demonstruojamais drabužių deriniais ji demonstruoja savo paskyroje socialiniame tinkle – ir praktiškai kiekvienas variantas sulaukia itin palankių vertinimų. Tačiau suknelė, kurią visuomenei neseniai pristatė Vita Jakutienė, privertė iš susižavėjimo aiktelėti net labiausiai prisiekusius ir, rodos, viską apie madą išmanančius tinklaraštininkus. Štai taip aristokratiškai atrodančių deivių itin trūksta Lietuvos garsenybių susibūrimuose, ir Vita tarsi skatina moteris atrasti tokias sukneles – jei tik Barbora Radvilaitė gyventų šiais laikais, matyt ji puoštųsi būtent taip. 

jakutiene vidujeVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/