Geltonas maudymosi kostiumėlis išryškino Evelinos Young grožį

eveina pEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Dainininkė Evelina Young, prieš kelerius metus sukūrusi šeimą su amerikiečiu Adamu Youngu ir persikėlusi gyventi į Los Andželą, kol kas didesniais pasiekimais šios šalies pramogų industrijoje negali pasigirti. Tačiau jei mūzos tyli vienoje srityje, jos netikėtai gali prabusti kitame sektoriuje.

Taip nutiko ir Evelinai – kol jos gerbėjai laukia nesulaukia naujų kūrinių, pati atlikėja per galvą nesiverčia ir nepuola siūlyti neišbaigtų kūrinių. Tačiau ir užsidariusi tarp keturių kambario sienų nesėdi – jaunos moters paskyros socialiniuose tinkluose vos ne kiekvieną dieną pasipildo pasakiškais vaizdais, kuriuose Evelina demonstruoja vieną per kitą gražesnius įvaizdžius. Moteriško grožio gerbėjų džiaugsmui, šią karštą vasarą (tiesa, gal ne tiek Lietuvoje, kiek Kalifornijoje) Evelina Young retkarčiais kraują pakaitina ir nuotraukomis, kuriose ji demonstruoja savo idealias, tik maudymosi kostiumėliu pridengtas kūno linijas.

Top! Kitokia Asta Valentaitė: rafinuotos atostogų nuotraukos sužavės ne vieną

Top! Tolimoje Malaizijoje – Ingos Stumbrienės kūno linijų triumfas

Kuomet prieš kelias dienas Evelina pasidalino nuotrauka, kurioje ji įamžinta vilkinti tik maudymosi kostiumėlį, jos gerbėjai suūžė, vienas per kitą girdami dainininkės grožį – iš tiesų taip pasakiškai atrodanti lietuvaitė galėtų papuošti ne vieno specialaus vasarai skirto leidinio viršelį. 

evelina vidujeEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/