Tolimoje Malaizijoje – Ingos Stumbrienės kūno linijų triumfas

stumb pInga Stumbrienė. Foto: glossy.lt

Nuo neprognozuojamos lietuviškos vasaros į tolimą Malaiziją kelioms savaitėms pabėgusi Inga Stumbrienė greičiausiai trina rankomis dėl tokio sprendimo – čia ji ne tik katu su savo vyru bei atžalomis galėjo pažymėti savo santuokos tryliktąsias metines nepersekiojami paparacių blyksčių, bet ir užsiimti širdžiai miela veikla.

Ingos gyvenimo akimirkas jos paskyrose sekantys gerbėjai atkreipė dėmesį, jog moteris, daug kam galbūt ir kiek netikėtai, šią vasarą tapo tikru maudymosi kostiumėlių modeliu – jos paskyroje nerasi itin daug egzotiškų Malaizijos vaizdelių, tačiau nuotraukų, kuriose Inga pozuoja vilkėdama maudymosi kostiumėlį – sočiai. Ir iš tiesų, kodėl gi nepademonstravus dailių kūno linijų ir jas išryškinančių maudymosi kostiumėlių? Juo labiau, kad šios nuotraukos Malaizijos gamtos fone atrodo žaviai ir itin traukia akį.

Top! Neringa Šiaudikytė kaitina kraują: bikini kūnas – lyg iš katalogo

Top! Kim Kardashian nenustoja gluminti

O pačią Ingą Stumbrienę šią vasarą galima vadinti tikra maudymosi kostiumėlių ambasadore. Norite išvysti, kaip Inga atrodo vilkėdama „Agent Provocoteur“ bikinį? Prašom. „Victoria's Secret“? Inga ir šį bikinį turi pasiėmusi su savimi. Tad vasara Malaizijoje tęsiasi, ir, reikia, tikėtis, kad galbūt Inga Stumbrienė savo figūros linkiais pradžiugins ir lietuviškojo paplūdimio lankytojus.  

stumb1Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

stumb2Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

stumb3Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/