Neringa Šiaudikytė kaitina kraują: bikini kūnas – lyg iš katalogo

siauda pNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

Kuomet dainininkė Neringa Šiaudikytė pasitraukė iš grupės „Naujosios pupytės“, nemažai šio kolektyvo gerbėjų gerokai nuliūdo, ypač vyriškoji dalis – Neringa per kelerius metus buvo spėjusi tapti bene labiausiai žiniasklaidoje minima ir aptarinėjama „pupyte“, kurios gundančiai seksualios suknelės nuolat tapdavo neretai aštrių diskusijų objektais.

Tačiau ir pasitraukusi iš „Naujųjų pupyčių“ Neringa nusprendė radikaliai nekeisti savo įvaizdžio – savo moteriškumą ir gundančiais kūno linijas šviesiaplaukė diva dabar demonstruoja net dažniau nei „Naujųjų pupyčių“ laikais, o jos įrašai socialiniuose tinkluose dvelkia kur kas karštesne vasara nei pastarieji šiltojo sezono laikai Lietuvoje.

Top! Dainininkės Gabrielės Rutkauskienės-Vashos dukrelės krikštynos - lyg iš pasakos

Top! Karščiausia šios vasaros Lietuvos mergina: bikini linkėjimai iš Graikijos

Moteriško grožio, vasaros, atostogų ir šilumos mėgėjams liko tik atsidusti, kuomet Neringa savo paskyroje socialiniame tinkle paviešino nuotrauką, kurioje ji, vilkinti žydros spalvos bikini, mėgaujasi saulės spinduliais. Tiesa, iš jos kiek ironiško įrašo galima suprasti, kad tai nėra pati naujausia nuotrauka. Ir fotografuota tikrai ne Lietuvoje. „Pavasarį mėgavausi saulės voniomis. O dabar, vasarą, vilkiu kailinius. Tai nėra teisinga“, - po beveik pusmečio senumo nuotrauka, kurioje ji įamžinta Kalifornijoje, brūkštelėjo Neringa Šiaudikytė. Tačiau, žinoma, jos sekėjai labiau atkreipė dėmesį ne į jos įžvalgą, o į nepriekaištingą dainininkės bikini kūną. 

siauda vidujeNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/