Evelina Young demonstravo plaukus, bet gerbėjai aikčiojo dėl jos užpakaliuko

evelina pEvelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

Nors Evelinos Young dainininkės karjera kiek aprimo, tačiau prieš kelerius metus už amerikiečio Adamo Youngo ištekėjusi ir į Los Andželą (JAV) gyventi persikėlusi moteris, panašu, save vis labiau ir labiau atranda kitoje sferoje.

Jos paskyrose socialiniuose tinkluose gausu gražių, įkvepiančių nuotraukų, kuriose Evelina tiesiog švyti, perteikdama gyvenimo džiaugsmą ir kitas emocijas. Paprastai jauna moteris demonstruoja vasariškus drabužius, dalinasi didmiesčio vaizdais. Tačiau kaip gi tokią karštą liepą (o Kalifornijoje liepos mėnuo yra kur kas šiltesnis nei Lietuvoje) išsiversi be asmenukių iš paplūdimio?

Top! Saulėti linkėjimai: Ingos Stumbrienės bikini kūnas kelia pasigėrėjimą

Top! Sėkmingas Neringos Šiaudikytės įvaizdis: išryškintas ir vapsvos liemuo, ir krūtinė

Evelina, žinoma, nėra išimtis ir pasidalino kelioms nuotraukomis, kuriose ji vilki tik maudymosi kostiumėlį. Be mažo nesusipratimo nebuvo apsieita – plaukus pasileidusi Evelina norėjo savo sekėjų dėmesį atkreipti į savo garbanas, tačiau ne vienam jos gerbėjui užkliuvo visai kita nuotraukos detalė. „Dailus užpakaliukas“, - tokiais komentarais jos sekėjai įvertino Evelinos Young kūno linijas. Ir iš tiesų – turėdama tokią figūrą Evelina galėtų drąsiai lipti ant fitneso konkursų scenos. 

evelina viduje 1Evelina Young. Foto: instagram.com/evelinayoung/

evelina vidujje 2