Sėkmingas Neringos Šiaudikytės įvaizdis: išryškintas ir vapsvos liemuo, ir krūtinė

siaudikyte pNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/

Ši vasara buvusiai „pupytei“ Neringai Šiaudikytei nėra lengva – vasaros pradžioje šalies pramogų pasaulyje pasklido kalbos apie dainininkės ir jos sužadėtinio Tomo Uroškos skyrybas: pora skirtingais keliais pasuko po ketverių metų draugystės.

Nors skyrybos su ilgamečiu širdies draugu ir paliko randus jos širdyje, mergina neužsidarė tarp keturių dienų, neatsitvėrė nuo visuomenės tylos siena. Pastaruoju metu dainininkę kaip tik neretai galima išvysti įvairiuose renginiuose be vakarėliuose. Ir kaip taisyklė, Neringa dažniausiai išsiskiria iš vakarėlio viešnių – ne tik savo išvaizda, bet ir tvirta dvasia, kurią kūno kalbos specialistai lengvai pastebi jos degančiame žvilgsnyje.

Jos paskyros socialiniuose tinkluose taip pat mirga tokiomis gyvybiškomis nuotraukomis, jog net sunku patikėti, kad mergina išgyvena anaiptol ne pačią šviesiausią gyvenimo atkarpą.

Pirmadienį, liepos 17-ąją, moteris paviešino tokią efektingą savo nuotrauką, jog nesusilaikė ir paprastai emocijų nereiškiantys sekėjai. Ir iš tiesų, žvelgiant į juodą stilingą kostiumėlį vilkinčią dainininkę, taip ir norisi paklausti, kaip jai tai pavyko. Pati Neringa negailėdama jėgų lieja prakaitą sporto klube, tačiau vargu ar kas būtų patikėjęs, jog būtent tokių treniruočių dėka mergina galės pasigirti vapsvos liemeniu ir įspūdingu biustu, kuriuo grožėtis leidžia ne mažiau išraiškinga palaidinės dekoltė.  

siaudikyte vidujeNeringa Šiaudikytė. Foto: instagram.com/neringasiaudikyteofficial/