Saulėti linkėjimai: Ingos Stumbrienės bikini kūnas kelia pasigėrėjimą

stumbriene pInga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

Inga ir Aivaras Stumbrai tęsia savo šeimyninę tradiciją – vestuvių metines minėti egzotiškoje šalyje. Šį kartą poros, šiemet švenčiančios tryliktąsias santuokos metines, pasirinkimas krito ant Malaizijos, kur nesunku rasti tikrą rojaus kampelį. Priešingai nei lietaus merkiamoje Lietuvoje, ten porelė ir jų atžalos gali mėgautis nepriekaištingu vasarišku oru.

Dar prieš atostogas Inga Stumbrienė savo gerbėjų, jog gyvenimo aktualijas sekančių socialinių tinklų pagalba, susidomėjimą pakurstė supakuotų „Agent Provocateur“ maudymosi kostiumėlių nuotraukomis. Tikrąjį jų grožį buvo galima išvysti jau po kelių dienų – Inga atostogų pabaigos nelaukė ir jau pirmosiomis poilsio dienomis pamalonino paplūdimio nuotaiką puikiai iliustruojančiais vaizdeliais.

Top! Karščiausia šios vasaros Lietuvos mergina: bikini linkėjimai iš Graikijos

Top! Ingrida Kazlauskaitė įsiamžino valiūkiškoje ir gundančioje fotosesijoje

Kaip ir buvo galima nuspėti, dailias bikini kūno linijas pademonstravusi dviejų vaikų mama sulaukė daugybės komplimentų. Pastaruoju metu I. Stumbrienė dažnai sulaukia pasiūlymų demonstruoti sukneles ant podiumų, tačiau iš Malaizijos atskrieję vaizdeliai sulaukė kur kas didesnio populiarumo – Inga tik neseniai pradėjo savo paskyrose dalintis idiliškais vasaros vaizdeliais, kur smėlėtų paplūdimių fone demonstruoja savo grakščias kūno linijas.

stumbriene1Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

stumbriene2Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/

stumbriene3Inga Stumbrienė. Foto: instagram.com/inga_stumbriene/