Sėkmingiausio vasariško Vaidos Skaisgirės įvaizdžio „kaltininkė“ - trumputė suknelė

sk pVaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

Vasaros sezoną Lietuvos įžymybės gana retai pasirodo viešumoje – vakarėlių rengiama nedaug, televizijos pasinėrusios į pasirengimo naujajam sezonui darbui, skandalai aprimę, tad didžiausia intriga – asmenukės iš atostogų. Vos kelios garsenybės net ir vasarą neturi laiko atsikvėpti – ir beveik jas visas galima išvysti TV3 televizijos vasariškame realybės šou „2 barai“.

Tikra šio šou puošmena – įvairiose televizijos laidose solidžią patirtį susikrovusi prodiuserio Rolando Skaisgirio sutuoktinė Vaida Skaisgirė, kuri kartu su savo partneriu, humoristu Justinu Jankevičiumi kiekvieną sekmadienį pasirodo tiesioginėje „2 barų“ transliacijoje. Ir žinoma, kiekvieną sekmadienį pristato vis naują įvaizdį.

Top! Bikinį vilkinčiai keturių vaikų mamai Jurgitai Krivickienei – komplimentų jūra

Top! Vita Jakutienė: aš esu sexy, ir žinau tai

Praėjusį sekmadienį moteris maloniai nustebino rafinuotu vasarišku stiliuku, kurio pagrindiniu akcentu tapo mados namų „Newmood“ parūpinta trumputė suknelė, leidžianti grožėtis Vaidos dailiomis kojomis. Dizainerių dueto „ŠaŠa“ (Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė) sukurtas V. Skaisgirės įvaizdis taip jai puikiai tyko, jog vos pasibaigus transliacijai moters paskyroje socialiniame tinkle ėmė lietis ištisas komplimentų srautas. Panašu, kad tai kol kas yra sėkmingiausias Vaidos Skaisgirės kaip „2 barų“ vedėjos, įvaizdis.

sk1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

sk1Vaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

sk2Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius. Foto: Karolis Bakūnas