Irena Starošaitė: brandaus seksualumo pavyzdys

star pIrena Starošaitė. Foto: Karolis Bakūnas

Liepos 9-osios, sekmadienio vakarą, tūkstančiai žiūrovų prilipo prie televizijos ekranų – TV3 televizijos tiesiogiai rodomas karščiausio vasaros realybės šou „2 barai“ išlikimo vakaras tikrai galės pasigirti puikiais reitingais.

Didžiausia laidos, rodytos iš Žibininkų kaimo, kur esančiame HBH pramogų komplekse ir pluša „2 barų“ dalyviai, staigmena turėjo tapti socialinių tinklų žvaigždės Monikos Šalčiūtės pasirodymas ir sutikimas įsilieti į realybės šou. Tačiau bent jau vyresnei auditorijai, žiūrėjusiai tiesioginę „2 barų“ transliaciją, kur kas didesnį įspūdį paliko dainininkės Irenos Starošaitės pasirodymas. 47 metų moteris kartu su savo sutuoktiniu Žilvinu Žvaguliu atliko kelis nuotaikingus numerius, per kuriuos nuo Irenos Starošaitės tiesiog nebuvo įmanoma atplėšti akių.

Top! 41 metų A. Voločokova vis dar kaitina atmosferą savo nuotraukomis

Top! Vita Jakutienė: aš esu sexy, ir žinau tai

Spalio mėnesį Irenai Starošaitei sukaks 48 metai, tačiau žvelgiant į ją buvo galima pagalvoti, kad moteris yra ką tik peržengusi trisdešimtmečio slenkstį: įdegusi, puikiai ir energingai šokanti ir tiesiog savo visa esybe transliuojanti seksualumą ir gyvenimo džiaugsmą. Jei Lietuvoje būtų renkamas karščiausių šalies moterų hitparadas, Irena Starošaitė, ko gero, tikrai atsidurtų pirmame dešimtuke. 

starIrena Starošaitė. Foto: Karolis Bakūnas

star2Irena Starošaitė. Foto: Karolis Bakūnas

star3Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis. Foto: Karolis Bakūnas