Vita Jakutienė stulbina: trijų vaikų motinos figūrytė kelia pavydą

jak pVita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/

Buvusi „Olialia pupyčių“ dainininkė Vita Jakutienė ruošiasi įspūdingai grįžti į aktyvų visuomeninį gyvenimą po motinystės atostogų. Tris vaikus auginanti moteris jau visai netrukus atvers savo parduotuvės „Dolce Vitta Boutique“ duris.

Nors Vitos pavardė dar prieš kelerius metus neretai buvo minima ganėtinai skandalingose istorijose, kuriose persipindavo meilė ir kriminalinė romantika, dabar gi moteris, atsisveikinusi su „Olialia pupytėmis“, ruošiasi nerti į į naują sektorių – grožio industriją.

Top! Bikinį vilkinčiai keturių vaikų mamai Jurgitai Krivickienei – komplimentų jūra

Top! Oksana Pikul-Jasaitienė pataria, kaip tapti atostogų karaliene

Ta proga moters paskyrose socialiniuose tinkluose pastarosiomis savaitėmis vos ne kiekvieną dieną pasirodo nuotraukos, kuriose Vita Jakutienė demonstruoja įvairiausius įvaizdžius: nuo laisvalaikio drabužėlių iki elegantiškų vasaros suknelių. Žvelgiant į buvusią „pupyčių“ dainininkę sunku patikėti, jog tris vaikus auginanti ir per pastaruosius metus daugybę išbandymų patyrusi moteris sugebėjo išlaikyti tokią nepriekaištingą figūrą.

Pagirtinas ir tas faktas, kad nors moteris ruošiasi savo butiko atidarymui, mielai padeda ir kolegėms – Vitą Jakutienę galima išvysti demonstruojančią ir butiko „Bliu“ drabužėlius. 

jak1Vita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/

jak2Vita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/

jak3Vita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/

jak4Vita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/