Bikinį vilkinčiai keturių vaikų mamai Jurgitai Krivickienei – komplimentų jūra

krivickiene pJurgita Krivickienė. Foto: facebook.com

Ši vasara Lietuvos gyventojų nelepina karštais orais, tad garsūs šalies žmonės stengiasi išnaudoti kiekvieną karštesnį saulės spindulį – ir neretai savireklamos tikslais: moterys ir merginos mėgsta pasipuikuoti maudymosi kostiumėliais, o štai Juozas Statkevičius pernai nuolat keldavo šurmulį, savo paskyrose publikuodamas apnuogintą torsą, smėlio pilis bei aptemptas apatines kelnaites.

Šį vasaros sezoną socialiniame tinkle itin aktyviai „išnaudoja“ žurnalistas ir politikas Kristupas Krivickas, praėjusių metų rudenį nesėkmingai bandęs patekti į Seimą.

Nidoje su šeima atostogaujantis K. Krivickas savo paskyroje socialiniame tinkle apžvelgia praktiškai visas kurorto aktualijas, taip pat neužmiršdamas ir vasariškų akcentų. Didelio susidomėjimo sulaukė jo prieš kelias dienas paviešinta moters užpakaliuko, pridengto tik maudymosi kelnaitėmis, nuotrauka – daugelis įtarė, kad ponas Kristupas šiai pikantiškai nuotraukai modelio toli neieškojo ir juo tapo sutuoktinė Jurgita.

Top! Jennifer Lopez kuklumas svetimas: scenoje pasirodė nevilkėdama kelnaičių

Top! Oksana Pikul-Jasaitienė pataria, kaip tapti atostogų karaliene

 

Dabar K. Krivicko paskyros lankytojai jau gali pasigėrėti ir kita J. Krivickienės kūno dalimi. „Na va, pagaliau ir pas mus, Į Nidą, atėjo tikrai karšta vasara“, - savo paskyroje brūkštelėjo K. Krivickas, vasarišką karštį iliustruodamas žmonos, vilkinčios maudymosi kostiumėlį, nuotrauka. Tokia jo sutuoktinės, keturių vaikų mamos nuotrauka sukėlė tikrą audrą – komplimentų J. Krivickienės figūrai netrūko. „Kokia graži krūtinė! Tikra moteris! Kažkam labai pasisekė!“, - susižavėjęs brūkštelėjo vienas K. Krivicko sekėjų. Jam, ko gero, pritartų visi Lietuvos vyrai. 

krivickiene vidujeJurgita Krivickienė. Foto: facebook.com