Monika Šalčiūtė: vasariškas stiliukas – tiesiai į dešimtuką

salciute pMonika Šalčiūtė. Foto: instagram.com/Monika_Salciute/

Prieš kelerius metus didžiulio susidomėjimo savo neretai gana pikantiškomis asmenukėmis sulaukdavusi Monika Šalčiūtė, panašu, pastaruoju metu vis labiau tolsta nuo pramogų pasaulio. Jei anksčiau reta diena apsieidavo be pranešimų apie socialinių tinklų princesės nuotykius, dabar gi ją retai pamatysi garsenybių vakarėliuose, o ir socialinių tinklų paskyrose jos nuotraukos pasirodo vis rečiau.

Po to, kai mergina savo paskyroje paviešino vaizdo įrašą apie apsilankymą senelių namuose, pramogų pasaulio užkulisiuose imta kalbėti, jog Monika rimtai susidomėjo socialine veikla.

Top! Rusijos popžvaigždė drebina internetą savo įvaizdžiu

Top! Katie Price grįžta į sceną: 39 metų modelio koziriu tapo išryškintas biustas

Vis dėlto, kaip ir visoms merginoms, taip ir Monikai, kyla noras pasipuikuoti vasariškais drabužėliais – ne vieno jos gerbėjo širdis suvirpėjo, kuomet M. Šalčiūtė publikavo nuotrauką, kurioje ji vilki kūno spalvos „Mohito“ suknelę. Galima drąsiai teigti, jog Monika, kuri anksčiau neretai sulaukdavo kritikos strėlių dėl savo rengimosi stiliaus, šį kartą pataikė tiesiai į dešimtuką: gana santūru, tačiau itin elegantiška ir puikiai tinka nenusakomiems lietuviškos vasaros orams. 

salciuteMonika Šalčiūtė. Foto: instagram.com/Monika_Salciute/