Iš sporto klubo išlindusi Indrė Burlinskaitė sužėrėjo stilingos damos įvaizdžiu

indre pIndrė Burlinskaitė. Foto: instagram.com/indre.burlinskaite/

Vos prieš kelerius metus Indrės Burlinskaitės vardas buvo nuolat linksniuojamas pramogų pasaulio įvykių suvestinėse – išvaizdi mergina nuolat patekdavo į įvairiausias situacijas, taip suteikdama įvairioms žiniasklaidos priemonėms peno kalboms.

Tačiau pastaruoju metu Indrė praktiškai nebesilanko garsių žmonių susibūrimuose, retai pasirodo ant žurnalų viršelių bei televizijos laidose – ir tik jos paskyros socialiniuose tinkluose leidžia suprasti, kad buvusi dainininkė niekur nedingo, o toliau sėkmingai dirba trenere ir džiaugiasi asmeniniu gyvenimu.

Top! Kristupo Krivicko paviešinta užpakaliuko nuotrauka sukėlė šurmulį

 Top! Vitos Jakutienės vasariškas įvaizdis: vyrų dėmesys Palangoje - garantuotas

Jos paskyrose netrūksta iliustracijų, liudijančių apie sporto klubuose praleidžiamas ilgas valandas ir puoselėjamas kūno linijas – I. Burlinskaitės gerbėjai jau taip įprato matyti ją vilkinčią sportinę aprangą, jog sekmadienį Indrei paviešinus nuotrauką, kurioje ji vilki santūrų, bet elegantišką juodos palaidinukės ir balto sijono derinį, vienas po kito ėmė žerti komplimentus. Iš tiesų, Indrė, šventiniam vakarui pasirinkusi klasikinių spalvų ansamblį, nė kiek neapsiriko. Be to, tinkamą efektą sukėlė ir tai, jog tūkstančiai Lietuvos žmonių, sekančių jos paskyras, jau senokai nebuvo regėję damos įvaizdžiu pasipuošusios sporto klubų princesės. 

indre vidujeIndrė Burlinskaitė. Foto: instagram.com/indre.burlinskaite/