Buvusios „pupytės“ Vitos Jakutienės vasariškas įvaizdis: vyrų dėmesys Palangoje - garantuotas

jakut pVita Jakutienė. Foto: instagram.com

Savo butiko „Dolce Vitta“ atidarymui besiruošianti buvusi grupės „Olialia pupytės“ dainininkė Vita Jakutienė kaip ir daugelis jos kolegių iš pramogų pasaulio, neatsispiria pagunda savo paskyrose socialiniuose tinkluose pademonstruoti šios vasaros įvaizdžius, ir taip pareklamuoti netrukus duris atversiančią savo parduotuvėlę.

Tris vaikus auginanti prieštaringai vertinama pramogų pasaulio įžymybė gali pasigirti nepriekaištinga figūra – tokiomis linijomis toli gražu negali pasipuikuoti ir jaunesnės merginos. Kol kas didieji vasaros karščiai tik artėja, tad maudymosi kostiumėlių demonstracija, ko gero, laukia ateityje. O štai Vitos suknelėmis galima grožėtis ir dabar.

Iš tiesų, su tokia suknele (atkreipkite dėmesį ir į prie jos priderintus sportinius batelius) vasara galima pasijusti ir komfortiškai, ir elegantiškai. Galima net neabejoti, jei tik Vita Jakutienė, pasipuošusi šia suknele praeitų Palangos J. Basanavičiaus gatve, į ją atsisuktų turbūt kiekvienas pakelyje sutiktas stipriosios lyties atstovas. 

jakut vidujeVita Jakutienė. Foto: instagram.com