Oksana Pikul-Jasaitienė pataria, kaip tapti atostogų karaliene

pikulnew pOksana Pikul-Jasaitienė. Foto: butikas "Chic"

Panašu, kad Oksana Pikul-Jasaitienė gali tapti labiausiai geidžiamu šios vasaros modeliu – Simo Jasaičio sutuoktinės ir populiarios pramogų pasaulio veikėjos bendradarbiavimas su aprangos butiku „Chic“ sulaukė daugybės palankių įvertinimų.

Per kelias pastarąsias dienas Oksana Pikul-Jasaitienė pademonstravo kelis vasarinius drabužių ansamblius, kurie socialiniuose tinkluose sulaukė didžiulio atgarsio ir gerų atsiliepimų. Galbūt po tokių modelio bandymų sulauksime ir daugiau Oksanos darbų šiame sektoriuje? Juo labiau, kad moteris turi panašios patirties – populiariąją „pupytę“ demonstruoti savo sukurtų drabužių kviesdavosi žinomas dizaineris Liutauras Salasevičius.

Ką gi, panašu, kad po šių fotosesijų Oksanos reklamuotos suknelės bei deimančiukais papuošti džinsai išties gali tapti šio sezono hitais. O balta suknelė turbūt taps privalomu atostogų atributu. „Nepakeičiama spalva šią vasarą – balta. Įdegęs kūnas + balti nėriniai = atostogų karalienė“, savo paskyroje brūkštelėjo Oksana Pikul-Jasaitienė. O kuri gi moteris nenori tapti karaliene?

pikul vidujeOksana Pikul-Jasaitienė. Foto: butikas "Chic"

pikul viduje 2Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: butikas "Chic"