Karališkose žirgų lenktynėse Asta Valentaitė pribloškė superelegantišku stiliumi

valentaite pAsta Valentaitė. Foto: instagram.com

Vis daugiau lietuvaičių atranda Didžiojoje Britanijoje vykstančias karališkąsias Askoto žirgų lenktynes, turinčias itin didelį „svorį“ elito gyvenime. Jei anksčiau čia reguliariai lankydavosi tik „Swarovski karaliene“ kadaise tituluota Kauno ponia Inga Budrienė, dabar tik jas atranda ir kitos Lietuvos damos: tarp jų – ir stilistė bei modelis Asta Valentaitė.

Pastaruoju metu Asta Valentaitė yra ypač pastebima: prieš kelis mėnesius ji sukėlė nemažai triukšmo dalyvaudama gana ekstravagantiškoje fotosesijoje žurnalo „Aš ikona“ viršeliui – pramogų pasaulyje ilgą laiką buvo spėliojama, ar moteris iš tiesų ryžosi pozuoti be kelnaičių, savo intymią vietą pridengusi tik plaštaka, ar kelnaitės dingo specialios nuotraukų redagavimo programos dėka.

Dabar gi A.Valentaitė sužėrėjo visiškai kitokiame amplua – moteris pasipuošė pribloškiančiu Rolando Moureto mados namų kostiumėliu, prie kurio priderino būtiną Askoto žirgų lenktynių atributą – elegantišką Philipo Treacy sukurtą skrybėlaitę. Galima neabejoti – jei tik Asta Valentaitė dažniau lankytųsi panašaus kalibro renginiuose, ji greitai išplauktų į tarptautinius vandenis.

valentaite vidujeAsta Valentaitė. Foto: instagram.com

valentaite viduje 2Asta Valentaitė. Foto: instagram.com