Simona Milinytė „užkūrė“ vasarą: dalinasi vis karštesniais kadrais

milinyte pSimona Milinytė. Foto: Eugene Eismonas

Iš Lietuvos į Ameriką prieš kelerius metus persikėlusi kaunietė Simona Milinytė savo gerbėjų kol kas negali pradžiuginti svarbesniais laimėjimais amerikiečių popkultūroje, tačiau pastaruoju metu labiau nei dainos ją garsina gana karštos fotosesijos.

Turbūt dar daug kas prisimena S.Milinytę kaip šviesiaplaukę paauglę, prieš penkerius metus pasiryžusią dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje (tuo metu merginai buvo šešiolika metų) ir joje užėmusiai gana aukštą vietą. Tačiau šiandien Simona atrodo gerokai pasikeitusi, ir, žinoma, daug drąsesnė. Dabar ji – jau nebe šešiolikmetė panelė, o į suaugusiųjų pasaulį įžengusi 21 metų mergina.

Nors jau kurį laiką Simona savo paskyroje socialiniame tinklapyje nevengia demonstruoti savo iškilaus biusto, dažniausiai šios nuotraukos būna padailintos įvairiais efektais. Tačiau prieš kelias savaites mergina ryžosi profesionaliai fotosesijai, kuri sukėlė nemenką triukšmą Lietuvoje – praktiškai visi didieji portalai aprašė šią seksualumu trykštančią Eugene Eismono fotosesiją, vis akcentuodami, jog ilga suknele pasipuošusi S. Milinytė nevilkėjo kelnaičių.

Kiek aprimus aistroms, savo paskyroje Simona vėl publikavo gana iššaukiantį kadrą, kuriame ji pozuoja prieš fotoobjetyvą vilkėdama tik aptemptą glaustinukę ir ilgais mėlynas ilgaauliais. Nenuostabu, kad efektingai atrodanti mergina tuoj pat po nuotraukos paviešinimo sulaukė didžiulės skaitytojų reakcijos – Simona čia atrodo išties karštai.

milinyte vidujeSimona Milinytė. Foto: facebook.com