Evelina Young pristatė gražiausią savo šios vasaros suknelę

evelina pEvelina Young. Foto: facebook.com

Į Ameriką prieš kelerius metus persikėlusi gyventi ir kurti dainininkė Evelina Young savo gerbėjus džiugina ne tik kartas nuo karto pristatomais naujais kūriniais, bet ir fotografijų gausa savo paskyrose socialiniuose tinkluose – galima drąsiai teigti, jog puikia figūra pasižyminti lietuvaitė galbūt net galėtų pradėti modelio karjerą.

Įsibėgėjant vasarai Evelina savo gausiam sekėjų būriui pristato vis naujus vasarinių drabužių ansamblius be maudymosi kostiumėlius. Tačiau prieš kelias dienas publikuota nuotrauka privertė sušukti garsų „Wow!“ net ir tuos, kurie, rodos jau yra sotūs didesniais ir mažesniais stiliaus stebuklais.

Šį kartą Evelina pristatė NA-KD sukurtą suknelę, kuri, rodos, amerikiečių dizainerių buvo tiesiog specialiai pasiūta lietuvių dainininkei. Avietinės spalvos, ištapytais žiedais išmarginta suknelė, tiesiog idealiai nugulė ant Evelinos Young kūno – panašu, kad su tokiu apdaru gali būti nebaisios ir karščiausios vasaros dienos, o praeivių gatvėse dėmesys – garantuotas! Beje, pati Evelina taip pat pažymėjo, kad ši suknelė – jos šios vasaros favoritinis drabužis. 

evelina vidujeEvelina Young. Foto: facebook.com