Kristina Kaikarienė: klasikos stiliaus „juoda-raudona“ karalienė

kaik pKristina Kaikarienė. Foto: Naurimas Zaveckas

Atidaromas Kaune gerai žinomo viešbučio - restorano „Perkūno namai“ sodelis sudomino ne vieną gerai žinomą kaunietį. pavakaroti obelų ir žydinčių rododendrų paunksnėje.

Į vakarėlį užsuko ir viena garsiausių šalyje vestuvių organizatorių Kristina Kaikarienė, kuri tą vakarą tapo neoficialia stiliaus karaliene.

Gana vėsų birželio vakarą moteris pasipuošė dailiu tamsios spalvos lietpalčiu su valiūkiškai atraitotomis rankovėmis. Jam kontrastavo balta palaidinė, o stilingai parišta skarelė ir papuošalai puikiai įrodė, jog ponia Kristina turi puikų skonį. Pridėkime dar akinius nuo saulės, ir štai, prieš jūsų akis – tikra italų dama, atvykusį į Kauną tiesiai iš Palermo.

kaikKristina Kaikarienė. Foto: Naurimas Zaveckas

Beje, ar atkreipėte dėmesį – moteris kojų nagus nusilakavo juoda spalva, taip neiškrisdama iš tamsių aukštakulnių ir kelnių spalvų dermės. 0 štai rankų pirštų nagams parinkta raudona spalva puikiai dera prie aksesuarų ir raudono lūpdažio. Ech, kaip neprisiminsi auksinės taisyklės: juoda-raudona yra niekada nemirštanti klasika, o Kristina Kaikarienė, ko gero, yra ta Lietuvos moteris, kuriai šių spalvų derinys tinka labiausiai.   

kaik2Kristina Kaikarienė. Foto: Naurimas Zaveckas