Pirmoji Simo Jasaičio žmona: vakarėlyje – lyg princesė iš Rytų pasakos

 vaida pVaida Klizaitė-Jasaitienė. Nuotr.: Glossy.lt (Julius Baliutavičius)

Penktadienį sostinės senamiestyje surengtas audringas „Glory Bar by Stikliai“ vakarėlis dar ilgai bus aptarinėjamas tarp Lietuvos įžymybių – vos antrą kartą surengtas pavasarinis karnavalas Maroko Marakešo turgaus tema sulaukė didžiulio populiarumo, o reportažus iš jo parengė ir didieji naujienų portalai, ir televizijos laidos.

Kaip ir kiekviename didesniame renginyje, taip ir čia susirinkusios damos varžėsi neoficialiose varžytuvėse – kurios gi moters apdarai bus labiausiai pastebėti ir įvertinti būrio fotografų. Dailių merginų ir moterų, pažįstamų iš televizijos laidų bei žurnalų viršelių čia nestigo – tarp jų galima buvo išvysti ir pirmąją krepšininko Simo Jasaičio žmoną Vaidą Klizaitę-Jasaitienę.

vaida5Vaida Klizaitė-Jasaitienė. Nuotr.: Glossy.lt (Julius Baliutavičius)

 

Nors paskutiniu metu jai teko atlaikyti nemažą visuomenės ir buvusio sutuoktinio spaudimą, tačiau žavi moteris neužsidarė tarp keturių sienų ir maloniai priėmė kvietimą atvykti į spalvingąjį Marakešo karnavalą.

Vaida penktadienio vakarą atrodė stulbinančiai – pasipuošusi mėlynu apdaru, galvą persirišusi blizgančia suknele ji atrodė tarsi princesė, nužengusi iš rytietiškos pasakos.