Nuo išgražėjusios Gintarės Karaliūnaitės buvo sunku atitraukti žvilgsnį

karal pGintarė Karaliūnaitė. Loretos Kondratės nuotr.

Praėjusį savaitgalį Kaune surengtas restorano „Floros simfonija“ atidarymo vakarėlis sutraukė daugybę laikinosios sostinės ir ne tik jos įžymybių.

Iš televizoriaus ekrano bei žurnalų viršelių pažįstamos žvaigždės plūste plūdo į jaukų restorano sodelį, kur jų laukė ne tik gurmaniškos vaišės, bet ir kultūrinė programa. Nors į vakarėlį sugužėjo gausus būrys svečių, tačiau fotoreporterių dėmesio labiausiai sulaukė gana retai pastaruoju metu viešumoje pasirodanti dainininkė bei verslininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel.

karal vidujeGintarė Karaliūnaitė. Loretos Kondratės nuotr.

Kovo mėnesio pabaigoje pramogų pasaulį sudrumstė žinia, jog subyrėjo ir trečioji Gintarės santuoka su kanadiečiu Marcu Andre Canueliu – su juo dainininkė prieš trejus metus susilaukė dukrelės. Rodės, jog po šios žinios Gintarė dar labiau vengs viešų renginių, tačiau didžiulei susirinkusių pramogų žurnalistų nuostabai priėmė kvietimą atvykti į „Floros simfonijos“ vasaros sodelio atidarymo fiestą ir tapo vakarėlio puošmena. Hitų „Debesėlis“, „Boružėlė septyntaškė“, „Sparnai tavo sielai“ ir daugybės kitų atlikėja vakarėliui pasirinko pastelinių spalvų suknelę, paryškintą juodos spalvos audinio rėželiais, ir atrodė itin pavasariškai nusiteikusi. Galbūt įsisiūbuojantis pavasaris pradžiugins naujais jausmais? Bent jau iš švytinčio Gintarės veido buvo galima suprasti, kad atlikėja įveikė skyrybų skausmą.