Į viešumą sugrįžusi Diana Martinėlė dėmesį traukė savo stiliumi ir figūra

martinele izangaDiana Martinėlė ir Rimas Petraitis. Naurimo Zavecko nuotr.

Po kelerių metų trukusios pertraukos garsioji Kauno dama Diana Martinėlė vėl mėgavosi fotoreporterių dėmesio – jos ir moters širdies draugo, asmeninio trenerio Rimo Petraičio apsilankymas plaukų stilisto Karolio Murausko surengtame vardinės plaukų priežiūros priemonių kolekcijos pristatyme neliko nepastebėtas.

Prieš kelerius metus Diana Martinėlė savo įspūdingų suknelių ir efektingos išvaizdos dėka buvo tapusi viena populiariausių Lietuvos moterų, o dar labiau jos vardą garsino dalyvavimai įvairiuose televizijos šou. Tačiau nuo pernelyg didelio dėmesio pavargusi moteris vėliau nutarė pasitraukti iš viešo gyvenimo – šalia jos atsiradęs širdies draugas moterį sudomino sveiku gyvenimo būdu ir sportu, tad įžymybių vakarėliai liko praeityje.

martinele vidujeDiana Martinėlė ir Rimas Petraitis. Naurimo Zavecko nuotr.

 

Vis dėlto, kaip paaiškėjo, praeito gyvenimo etapo Diana Martinėlė nesiryžo visiškai išbraukti iš savo širdies, tuo labai pradžiugindama jos ypač pasiilgusius fotografus. Kol pastarieji nepavargdami mėgino įamžinti kone kiekvieną jos žingsnį, į vakarėlį susibūrę svečiai, tarp kurių buvo galima išvysti Elvyrą Monginienę, Ingridą Kazlauskaitą, Dainių Martinaitį, grupės „6 Hz“ narius Petrą ir Robertą Jucevičius, dizaineres Olesią Les, Dianą Rūtą Stankevičienę, Aureliją Jurkšaitytę, Iriną My My bei kitas įžymybes, pašnibždomis aptarinėjo Dianos Martinėlės stilių ir figūrą. Odine palaidine ir trumpu sijonuku pasipuošusi moteris atrodė išties fantastiškai, taip įrodydama, jog sportas ir sveikas gyvenimo būdas nesunkiai nuo tikro amžiaus gali nubraukti ne tik kelis, bet ir keliolika metų.