Seksualus skaistuolės Dovilės įvaizdis tapo tikra bomba

skaistuole pradziaDovilė. TV3 nuotr.

Nors neseniai pasibaigusiame TV3 projekte „Aš – superhitas“ jo dalyvė Dovilė, išgarsėjusi prisipažinimu, jog ligi šiol saugo skaistybę, liko antra, tačiau pelnė daugiausia publikos susidomėjimo ir fotožurnalistų dėmesio.

Dovilės pasirodymas projekto finale tapo tikra bomba – tiesa, neaišku, ar televizijos žiūrovai liko labiau priblokšti, ar maloniai nustebinti merginos ypatingai seksualiu stiliuku. Pristatydama vieną kūrinį, Dovilė scenoje pasirodė pasipuošusi trumpa odine suknele, išryškinančia jos kojas bei krūtinę – ir tai tapo savotišku kontrastu jos deklaruojamai skaistybei. Nenuostabu, kad po jos pasirodymo, abejingų neliko – vieni merginai žarstė pagyras, kiti gi svarstė, jog toks Dovilės įvaizdis – gerokai perlenkta lazda.

skaistuoleDovilė. TV3 nuotr.

Tačiau nepaisant apkalbų, Dovilė tikina, kad realybės šou jai davė labai daug: „Supratau, kad nereikia užsisėdėti vienoje vietoje, reikia išbandyti skirtingus dainavimo stilius ir išeiti iš savo komforto zonos. Projekte ne tik susipažinau su fainais žmonėmis, muzikantais, mokytojais, kurie mums bandė perteikti savo patirtį, bet ir sustiprėjau kaip asmenybė, užsiauginau storą odą, išmokau nereaguoti į kitų subjektyvius komentarus.“