Eglės Jakštytės poilsis Turkijoje: maudymukas išryškino dailias kūno linijas

jakst pEglė Jakštytė. Foto: instagram.com/jakstyte_egle/

Vis labiau įsibėgėjant rudeniui ir Lietuvos laukus bei miestus merkiant lietui, lieka tik pavydžiai vartyti vasaros albumus. Arba dirstelėti, ką veikia šalies įžymybės, nereta kurių rudenį pakelia sparnus į šiltesnius kraštus. Viena tokių – dainininkė Eglė Jakštytė, savo vasarą prailginusi poilsiu Turkijoje.

Šioje šalyje 26 metų mergina, kelią į muzikos pasaulį pradėjusi kuomet prieš kelerius metus laimėjo televizijos muzikinį šou „Muzikos akademija“, ilsisi su savo mylimuoju, Klaipėdos verslininku Simu. Būtent Turkijos Beleko kurorte įsimylėjėliai ir pažymėjo savo pirmąsias draugystės metines.

Top! Kiek kainuoja Militos Daikerytės šventinis makiažas? Nustebsite

Top! Pasakiškas Gintarės Songailės gimtadienis: atsigriebs už ketverius metus

Turbūt kaip ir pridera popkultūros įžymybei, Eglė Jakštytė savo paskyroje socialiniame tinkle publikuoja ne tik vaizdingus Turkijos peizažus, bet ir pavydo priepuolį galinčias sukelti poilsio akimirkas. Ir, žinoma, kaip be nepriekaištingas kūno linijas pabrėžiančių maudymosi kostiumėlių! Įdomiausia, kad po šių nuotraukų paviešinimo Lietuvoje kilo nauja susidomėjimo banga kiek primiršta dainininke. Galbūt po poilsio Turkijoje Eglė Jakštytė savo gerbėjus pradžiugins ir naujais kūriniais?  

jakst 1Eglė Jakštytė. Foto: instagram.com/jakstyte_egle/

jakst 2Eglė Jakštytė. Foto: instagram.com/jakstyte_egle/

jakts 3Eglė Jakštytė. Foto: instagram.com/jakstyte_egle/

jakst 4Eglė Jakštytė. Foto: instagram.com/jakstyte_egle/