Trisdešimtmetės ukrainietės „Instagram“ kaitina interneto atmosferą

ukr aAnastasija Kumeiko. Foto: instagram.com/anastasia_domination/

Pramogų pasaulis žino ne vieną atvejį, kuomet į popmuzikos Olimpą išsiruošusios jaunos mergužėlės uoliai, net perlenkdamos lazdą, demonstruodavo savo seksualius kūnus, o vėliau, peržengusios trisdešimtmetį ir tapusios pavyzdingomis mamomis, visa tai vadindavo „jaunystės klaidomis“.

Ukrainietė Anastasija Kumeiko, panašu, yra tiesiog sutverta spinduliuoti moteriškumu ir seksualumu. Anksčiau itin nuodėmingose ukrainiečių popgrupėse „Armija“ bei „Nikita“ dainavusiai moteriai šiandien yra 31 metai, tačiau galima drąsiai teigti, jog jos moteriški kerai tik dar labiau stiprėja.

Top! Tai bent nuotaka! Greta Lebedeva pasipuikavo svaiginančiomis kūno linijomis

Top! Pribloškiančių suknelių fotosesijoje išsiskyrė N.Šiaudikytė: biustas veržėsi iš iškirptės

 

Tiesa, jos sekėjų skaičius kol kas nėra ypatingas – moteris dabar turi kiek daugiau nei 50 tūkstančių gerbėjų, tačiau jos potencialas yra milžiniškas. O jei dar labiau įsivažiuos jos DJ (moteris jau kurį laiką, prisidengusi DJ NANA pseudonimu, suka plokšteles įmonių vakarėliuose bei diskotekose) bei modelio karjera, tikėtina, kad sekėjų skaičius didės ne dienoms, o valandomis. Svarbu, kad moteris nepritrūktų karštų „Instagram“ kadrų. 

ukr1Anastasija Kumeiko. Foto: instagram.com/anastasia_domination/

ukr2Anastasija Kumeiko. Foto: instagram.com/anastasia_domination/

ukr3Anastasija Kumeiko. Foto: instagram.com/anastasia_domination/