Elegantiška Vaidos Skaisgirės suknelė išryškino jos figūros linijas

skaisgire pVaida Skaisgirė. Foto: Karolis Bakūnas

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyko priešpaskutinė populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Pusfinalyje dėl vietos didžiajame finale rungiasi net trys projekto lyderiai – Meda, Martin ir Oksana. Šį kartą tiesioginis eteris nepagailėjo staigmenų – su žiūrovais vietoje Justino Jankevičiaus sveikinosi jį vaduojantis Ramūnas Vyšniauskas, o visuomet žavi vedėja Vaida Skaisgirė nustebino netikėtu stiliaus pokyčiu.

Kiekvienam sekmadieniui įtemptai ruošiasi tiek pergalės siekiantys barmenai, tiek projekto kūrėjai. Prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė ir laidų vedėja V. Skaisgirė pusfinaliui pasirinko ypač kruopščiai ir iki detalių suderintą derinį.

Tiesioginėms „2 Barai“ išlikimo transliacijoms V. Skaisgirę kas kartą puošia šios srities profesionalai – drabužiais pasirūpina įvairūs dizaineriai, o įvaizdį įgyvendina ir užbaigia kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė. Šiai, pusfinalio, transliacijai, V. Skaisgirė pasipuošė dizainerės Airidos Skrickienės kurta ypatinga suknele, prie kurios priderino įspūdingus „Natali de Lyrik“ papuošalus. Juoda elegantiška dviejų dalių suknelė išryškino gražiausius V. Skaisgirės figūros bruožus ir transliacijai dar neprasidėjus traukė aplinkinių žvilgsnius.

Tačiau įpusėjus transliacijai V. Skaisgirė žiūrovus nustebino dar labiau – žemę šluojanti suknelę transformavosi į žymiai trumpesnę. Nuo įmantraus dizainerės A. Skrickienės kūrinio buvo nusegta juoda peršviečiama medžiaga.

„Man patinka tai, kad su tuo pačiu drabužiu galima sukurti visiškai skirtingus įvaizdžius. Ši suknelė ir elegantiška, ir žaisminga, ją galima lengvai transformuoti. Įvaizdis visiškai pasikeičia, o mes užtrukome vos kelias sekundes“, - sakė stilistas J.Šatas.