Sunku patikėti: 51 metų rusų rašytojos asmenukės verčia iš kojų

sturm pNatalija Šturm. Foto: instagram.com/nataliashturm/

Rusijos prima balerina Anastasija Voločkova, pagarsėjusi savo špagatais ir paplūdimiuose demonstruojamais minimaliais maudymosi kostiumėliais, turėtų permąstyti savo viešųjų ryšių srategija – jos vietą kėsinasi užimti dainininkė bei rašytoja Natalija Šturm.

Tiesa, kol kas 41 metų Anastasija solidžiai pirmauja pagal „Instagram“ sekėjų skaičių – jei A. Voločkovos paskyrą seka daugiau nei pusė milijono interneto vartotojų, tai tik šią vasarą „sublizgėjusios“ 51 metų Natalija Šturm gali pasigirti tik kiek daugiau nei keturiolika tūkstančių sekėjų. Tačiau tai tik pradžia – jei N. Šturm ir toliau taip sėkmingai glumins Rusijos (ir ne tik) piliečius, gali būti kad solidus sekėjų skirtumas tarp dviejų brandaus amžiaus moterų sutirps per metus.

Kas ji, Natalija Šturm, kurios pikantiškos nuotraukos visą šią vasarą kaitina kraują ir verčia gūžčioti pečiais – ar tai tinkamiausias užsiėmimas penkiasdešimtmetį perkopusiai moteriai?

Jaunystės metais Natalija Šturm buvo panirusi į teatro pasaulį, tačiau 1993 metais susipažinusi su dainų kūrėju Aleksandru Novikovu, nutarė savo jėgas išbandyti estradinės muzikos pasaulyje. Jos debiutinis albumas pasirodė 1994 metais, kuomet moteriai buvo 28 metai – popmuzikos scenoje tai vadinama gana vėlyvu debiutu. 2002 metais pasirodė jos ketvirtasis, didesnės sėkmės taip ir nesulaukęs albumas, po kurio moteris nusprendė atsidėti kitam pomėgiui – detektyvų ir romanų rašymui.

Neaišku, kas apsivertė Natalijos Šturm pasaulyje, tačiau šį karštąjį sezoną ji kaip tornado įsiliejo į Rusijos pramogų pasaulį – pikantiškos nuotraukos, intymios išpažintys bei plastikos chirurgo pakoreguotos krūtys Nataliją Šturm tiesiog įstūmė į labiausiai aptarinėjamų Rusijos moterų sąrašą. Ir panašu, kad 51 metų dainininkė, aktorė bei rašytoja čia užsibus ilgai.

sturm 1Natalija Šturm. Foto: instagram.com/nataliashturm/

sturm 2Natalija Šturm. Foto: instagram.com/nataliashturm/

sturm 3Natalija Šturm. Foto: instagram.com/nataliashturm/

sturm 4Natalija Šturm. Foto: instagram.com/nataliashturm/

sturm 5Natalija Šturm. Foto: instagram.com/nataliashturm/