Ingrida Kazlauskaitė įsiamžino valiūkiškoje ir gundančioje fotosesijoje

ingrida pIngrida Kazlauskaitė. Foto: asmeninis albumas

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė ir šokių kolektyvas „Girls Only“ ruošiasi būsimam projektų sezonui ir skelbia naujų narių paiešką.

Mano vasaros visuomet būdavo darbingos, bet ši – ypač! Pasirengimas ENEOS lenktynėms Palangoje, naujų dainų įrašai ar šokių programos kūrimas... Nusprendėme sustiprinti ir savo kolektyvą, todėl paskelbėme norinčiųjų prisijungti atranką“, - pasakojo atlikėja.

Merginų nuotraukų ir trumpo prisistatymo laukia tiek I. Kazlauskaitė, tiek „Girls Only“ lyderė Kristina Burneikienė. Anot jų, muziką ir šokį apjungianti trupė pasirodo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje vykstančiuose projektuose. „Dalyvavome vasariškoje fotosesijoje ir vis tikėjomės, kad tiek Lietuvos dizainerių kurtus maudymosi kostiumėlius, tiek žaismingą paplūdimio atributiką išmėginsime pajūryje. Bet... Siunčiame jos akimirkas visiems tarsi ledų porciją lietingą dieną“, - su šypsena sakė I. Kazlauskaitė.

Įprastai dainininkė poilsiauja šaltuoju metų sezonu, nes jai atostogos – tai šilta jūra, palmės ir smėlis. O tuomet, kai nevieši užsienyje, atsigauti po darbų jai užtenka kelių dienų, praleistų Birštone. I.Kazlauskaitė patikino – ji vertina masažus, purvo vonias, mineralinio vandens procedūras, pasilepinimą baseine. Jos šio sezono atradimas – „Flow terapija“, kurios metu aukšto druskingumo vandenyje, prisotintame septyniasdešimčia skirtingų mineralų, sukuriamas tarsi Negyvosios jūros efektas.

Turiu mėgstamų procedūrų sąrašą, bet visada įdomu patirti ir tai, kas yra nauja. Net jei važiuoju į kurortą dirbti, vis tiek stengiuosi rasti bent kelias valandas atokvėpiui. O juk į SPA malonu eiti bet kokiu oru!“, - patikino I. Kazlauskaitė. Birštoną ji vertina dėl procedūrų įvairovės, netolimo atstumo nuo Kauno bei miesto infrastruktūros. Dainininkė patikino – neretai ji į šį kurortą su draugais ar tėvais nuvyksta pasivaikščioti, išgerti kavos ir suvalgyti desertą.