Laukia karšta liepa: į sostinę žengia išvaizdžių merginų reklamuojamas baras

hoters pĮvaizdinė HOOTERS fotosesija. Foto: Gediminas Žilinskas.

Modelis Deimantė Andriuškaitė, krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja Giedrė Dzindzelėtaitė, dainininkė Viktorija Vaičaitė bei „Mis Europa 2017” Marija Slušnytė, fotosesijoje įkūnijusios Vilniuje liepos mėnesį atidaromo pasaulyje žinomo sporto baro HOOTERS merginas, patikino – tai joms buvo malonus išmėginimas.

Ne kartą JAV viešėjusi ir dirbusi D. Andriuškaitė pasakojo, jog jai įsijausti į HOOTERS pasaulį buvo lengviau, nes tai, kokiu principu veikia ši populiari vieta, jai ne kartą teko matyti savo akimis.

Sužavėjo ten pastebimas familiarumas, kai padavėja, priėjusi prie staliuko pasiteirauja, kaip praėjo diena ar už kokią komandą sergame. Taip pat esu mačiusi, kaip dažnai klientai nori nusifotografuoti su išvaizdžiomis ir besišypsančiomis HOOTERS merginomis – būtent dėl to jos dažnai tampa ne tik padavėjomis, bet ir fotomodeliais!“, - kalbėjo D. Andriuškaitė.

Ji patikino besidžiaugianti, kad ir Lietuvoje atsiras tokia vieta, kurioje padavėjos tiksliai žinos, kas yra išlaikyta gracija bei grakštus ėjimas.

Kai pirmą kartą sužinojau, kad HOOTERS Las Vegase rengia savo Mis HOOTERS, maniau, kad tai tik vietinės reikšmės renginys. Tačiau likau labai nustebinta pamačiusi, kokio lygio šou šis prekinis ženklas sukuria kasmet”, - teigė Mis Europa 2017 M. Slušnytė.

Anot jos, pačioms gražiausioms HOOTERS merginoms, į Las Vegasą pakviestoms iš viso pasaulio, tenka tokio paties lygio išmėginimai, kaip Mis Pasaulis ar Mis Visata konkursuose besivaržančioms.

Kadangi pati dalyvavau ir laimėjau Mis Europa 2017, todėl puikiai žinau, kiek jėgų ir energijos pareikalauja tokie konkursai. Tikiuosi mūsų lietuvaitėms Mis HOOTERS rinkimuose pasiseks laimėti ne vieną titulą,“ – su šypsena kalbėjo tituluota gražuolė.

Prieš keletą metų HOOTERS restorane JAV vakarieniavusi dainininkė V. Vaičaitė atkreipė dėmesį ne tik į padavėjų grožį ir komunikabilumą, bet ir gebėjimą dainuoti, rengti mini pasirodymus scenoje, šokti.

Patikėkite manim - dar niekur nemačiau tokių drąsių, iškalbingų ir dainingų merginų padavėjų! Aptarnavimas tiesiog pribloškė profesionalumu bei maloniu bendravimu, o kai po vienų NBA krepšinio rungtynių HOOTERS merginos užtraukė „We Are The Champions“ – likau be žado,“- sakė V. Vaičaitė.

Kadangi pati esu krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja, tai puikiai suprantu, koks svarbus sportas yra mums, lietuviams. HOOTERS merginos lygiai taip pat myli sportą ir, kiek žinau, per kiekvienas rungtynes emocingai serga už savo mylimas komandas, o po didžiųjų pergalių džiaugsmingai pasveikina visus baro lankytojus,“ - teigė Kauno „Žalgiris“ šokėja G. Dzindzelėtaitė.

HOOTERS Lietuvoje įkūrėjos Gintarės Songailės teigimu, Vilniuje jau nuo liepos mėnesio į sportu, skaniu maistu bei draugiškomis merginomis persmelktą sporto barą kvies visame pasaulyje populiarus prekės ženklas. Anot jos, Vilniaus gatvėje įsikūrusioje įstaigoje netils sporto rungtynių garsai, o ore visuomet tvyros skanių keptos vištienos sparnelių kvapas.