Rinktinei Kauno publikai – prašmatnus vasaros sodelio atidarymas

flora pVakarėlio akimirka. Loretos Kondratės nuotr.

Prieš pusę metų Kaune pradėjęs veikti restoranas „Floros simfonija“ jau tapo vienu mėgiamiausiu mieste. Čia savo asmenines šventes ne kartą minėjo žinomi sportininkai, kultūros veikėjai, verslininkai, pramogų pasaulio atstovai.

Keturios skirtingo stiliaus ir skirtingo dydžio salės, pasak vieno iš „Floros simfonijos“ įkūrėjų Henriko Tautkaus, užimtos būna ne tik savaitgaliais. Pats kasdien restorane besidarbuojantis šeimininkas asmeniškai prižiūri tiek tai, kaip aptarnaujami svečiai, tiek tai, kaip gaminamas maistas.

Praėjusį savaitgalį Kauno restorano „Floros simfonija“ šefo amplua debiutavo iš Didžiosios Britanijos parskridęs Algirdas Gečas. Ne vienoje Europos šalyje ir ne viename aukšto lygio restorane patirties pasisėmęs lietuvis nusprendė savo ateitį toliau kurti gimtinėje. Jam pasirūpinti svečiais padėjo ir „Floros simfonijos“ restoranų Šventojoje bei Palangoje virtuvių šefai Ramutė Ubienė ir Edvinas Bulošas. Ypatinga atidaryto beveik trisdešimties arų ploto „Floros simfonijos“ vasaros sodelio aplinka – tūkstančiai rečiausių augalų, dekoratyvūs fontanai, audiniais dekoruotos pavėsinės ir dvi dengtos terasos, ant kurių stogų auga dirbtinė žolė. „Sodelis nuolat keisis ir jame bus galima stebėti, kokią įtaką gamtai daro metų laikai. Kol kas planuojame, jog į jį bus galima patekti tik šiltuoju metų sezonu. Bet... ką gali žinoti“, - sako H. Tautkus.

Specialų šou vasaros sodelio atidarymo proga paruošė žinomas vestuvinių suknelių nuomos salonas „Diva“, šįkart pristatantis naujausius dviejų dizainerių Natašos Bovikinos ir Oksanos Mukha darbus. Anot „Diva“ atstovės Agnės Martinkėnės, itin pasisekė, nes į Lietuvą pavyko atgabenti dar niekam neregėtą suknelę „Khalisa“ iš 2018 – ųjų metų kolekcijos.

Visas vestuvines sukneles pristaė visažistų ir kirpėjų dėka nuotakomis-nimfomis virtusios žinomos moterys. Joms renginiui pasiruošti padėjo makiažo meistrės Sandra Žukauskienė ir Rugilė Bliujūtė bei plaukų stilistė Liubov Bulatovič Bondarenko. Nuotakos, laukdamos svečių, įsitaisė išskirtiniuose „Obsessions“ kompanijos, įkurtos Australijoje gyvenančios Ievos Umbras, krėsluose. Jos šventinį vakarą pasipuošė papuošalų kūrėjos Ivetos Norbutaitės naujausiais, dar niekur nedemonstruotais darbais. Auskarai, apyrankės, kaklo papuošalai ir kiti aksesuarai vienam vakarui tapo ir aplinkos interjero dalimi.

Po “Floros simfonijos“ vasaros sodelį modeliai judėjo skambant smuikų melodijoms – gyvo garso pasirodymą surengė klasikinės muzikos virtuozės Augusta Jusionytė bei Dalia Simaška.

Nuo gegužės 22 d. „Floros simfonijos“ vasaros sodelis, kuriame vienu metu gamta ir gardžiu maistu gali mėgautis apie 300 žmonių, taps atviras visuomenei.