Kerinti A. Voločkovos, paplūdimyje likusios tik su kelnaitėmis, nuotrauka kelia audras

volockova 1170 anonsAnastasija Voločkova. Foto: www.instagram.com/volochkova_art/

Nors Rusijos prima balerinai Anastasijai Voločkovai dėl savo nuolat pabrėžiamo seksualumo ir tenka sugerti daug negatyvumo, tačiau spalvingo artistės gyvenimo, matyt, pavydi ne vienas jos kritikas. Juk vis dėlto toli gražu ne kiekvienas Rusijos gyventojas gali sau leisti poilsį tai viename, tai kitame egzotiškame krašte – ir taip ne vieną, ne du, ir ne tris kartus per metus.

Dabar bene labiausiai apkalbama Rusijos šokėja ilsisi Tailande, tad savo įspūdžiais negailėdama laiko dalijasi savo paskyroje socialiniame tinklapyje. O per tiek metų jau tapo įprasta – jei tik A. Voločkova išvyksta atostogauti į šiltą kraštą, pikantiškų kadrų tikrai bus.

A. Voločkova savo sekėjų lūkesčių neapvylė – pademonstravusi jau įprastą savo maudymosi kostiumėlių kolekcija, atlikusi kelis špagatus, ji virtualiame pasaulyje sukėlė tikrą audrą, paviešinusi kadrą iš Tailando paplūdimio: jame moteris, vilkinti tik apatinę maudymosi kostiumėlio dalį, smagiai voliojasi ant smėliuko. Karštesnio kraujo vyrai galėtų ir nualpti, pamatę, kaip A. Voločkova mėgaujasi tuščiu paplūdimiu, visiškai nepergyvendama, kad jos praktiškai nepridengta krūtinė įsuko tikrus tornadus socialiniuose tinkluose.

volockova 1170Anastasija Voločkova. Foto: www.instagram.com/volochkova_art/