Anastasija Voločkova moralės saugotojus vėl erzina savo nuotraukomis

volockova 1170 anonsasAnastasija Voločkova. Foto: www.instagram.com/volochkova_art/

Rusijos prima balerina Anastasija Voločkova niekaip negali apsieiti be pikantiškų nuotraukų, kurias mielai publikuoja savo paskyroje socialiniame tinkle. Kartais net galima susidaryti įspūdį, kad pikantiškos detalės atsiranda lyg ir netyčia, tuščioje vietoje.

Taip nutiko Anastasijai Voločkovai nusprendus įsiamžinti su iš vienos įmonės dovanų gautu pliušiniu žaisliuku. Nuotrauka iš pirmo žvilgsnio, rodos, atrodo visiškai neutrali, tačiau...Įžvalgūs socialinių paskyrų naršytojai netruko pastebėti, kad rankose triušį laikanti moteris šiai nuotraukai pozuoja vilkėdama suknelę, po kuria nesegi liemenėlės. To tik ir trūko, kad tuoj pat pasipiltų komentarų srautas, raginantis ekstravagantišku elgesiu garsėjančią baleriną pasirūpinti liemenėle.

volockova 1170 2Anastasija Voločkova. Foto: www.instagram.com/volochkova_art/

Tačiau A. Voločkova per tiek metų jau yra užsiauginusi storą odą, tad nusprendė dar labiau paerzinti griežtus moralistus netrukus publikuodama nuotrauką, kurioje ji nuogutėlė, prisidengusi tik vantomis, pozuoja savo saunoje. Ką gi, panašu, kad A. Voločkova (beje, ji neseniai gastroliavo ir Lietuvoje) nors ir peržengusi keturiasdešimtmetį, nesiruošia sudėti ginklų.

volockova 1170Anastasija Voločkova. Foto: www.instagram.com/volochkova_art/